سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. نوید نشاط
  2. میکروکنترلرها
  3. یکشنبه, 24 اسفند 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام ، وقت همه دوستان بخیر ،
موقع تست برنامه اسیلوسکوپ یک منبع ولتاژ دی سی رو به A0 و گراند وصل کرده بودم که دستم خورد و از 5 ولت رفت رو 12 ولت ، حالا نمیتونم آپلود کنم ، میذه برای آپلود و تا انتها هم پر میشه بعد میگه نمیتونم ارتباط برقرار کنم .
ایا این برد قابل تعمیره ؟ چون کارم هم بسیار واجبه ، نمیدونم برم یه برد دیگه بخرم یا همین تعمیر میشه ؟
خوشحال میشم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند
با سپاس
نوید
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام نوید عزیز

میکروکنترلر روی بردتون به احتمال بسیار زیادی اسیب دیده و باید کامل بررسی کنید. می تونید اون رو تعویض کنید و بوت لودر رو دوباره نصب کنید و تست کنید. ولی ممکنه به سایر قطعات بردتون هم اسیب رسیده باشه. پیشنهاد من خودم خرید مجدد برد هست، ولی انتخاب با شماست!

موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو