پرسش های متداول:

 

 

 

 

1- آیا موجودی و قیمت ها در سایت به روز هستند؟

بله، تمام اطلاعات سایت به روز هستند و در صورت عدم موجودی و یا هرگونه ایرادی در روند جمع آوری سفارش،  از طریق مسئولین فروش با شما تماس گرفته خواهد شد و مبلغ به حساب مشتری عودت داده خواهد شد و یا در صورت تمایل مشتری کارت تخفیف به ارزش کالای ناموجود برای استفاده در سفارش های بعدی صادر خواهد شد..

2- روش های ارسال در صنعت بازار چگونه می باشد؟

سفارش های شهر تهران به صورت روزانه توسط پیک موتوری و شهرستان با توجه به روشی که مشتری انتخاب نموده است ارسال میشوند. هزینه های ارسال با توجه به قوانین ارسال به صورت کامل در روند ثبت سفارش قابل مشاهده می باشد.

3- آیا امکان پرداخت حضوری وجود دارد؟

در سطح شهر تهران تنها با هماهنگی قبلی با بخش فروش امکان پرداخت مبلغ سفارش به پیک صنعت بازار بعد از تحویل مرسوله فراهم می باشد.

4-شیوه های پرداخت به چه صورت می باشد؟

در سطح شهر تهران امکان پرداخت با کارتخوان و همچنین پرداخت آنلاین فراهم می باشد و برای سفارش های خارج از شهر تهران صرفا روش پرداخت آنلاین در حال حاضر در دسترس می باشد. در صورتی که موفق به پرداخت مبلغ از طریق درگاه های بانکی نشدید میتوانید با هماهنگی مسئولین فروش شماره کارت دریافت نموده و اقدام به پرداخت بفرمایید.

5- آیا سفارش ثبت شده همین امروز ارسال می شود؟

زمان آماده سازی سفارشات به طور کلی 24 الی 72 ساعت کاری پس از ثبت سفارش می باشد. جزئیات آماده سازی سفارش را می توانید در پنل حساب کاربری مشاهده نمایید.

6-آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

در حال حاضر خیر، فعالیت فروشگاه به صورت اینترنتی می باشد لذا از ثبت سفارش به صورت حضوری و پذیرش مشتریان محترم در دفتر فروش صنعت بازار معذوریم.

7- هنگام ثبت سفارش مبلغ از حساب کسر شد اما سفارش نهایی نشد، مشکل کجاست؟ چگونه پیگیری کنم؟

در چنین مواقعی سرویس های درگاه بانکی هنگام ارتباط با سایت مبدا دچار مشکل می شوند و در نتیجه پرداخت به حساب صنعت بازار انجام نمی شود و مبلغ کسر شده از حساب شما نهایتا ظرف 48 ساعت از طرف بانک عودت داده خواهد شد (بطور معمول زمان بازگشت وجه تا 15 دقیقه پس از کسر مبلغ به حسابتان برمیگردد). بنابر این در صورت بروز چنین مشکلی بدون نگرانی از مبلغ کسر شده، پس از چند دقیقه مجددا میتوانید اقدام به ثبت سفارش بفرمایید.

8- فاکتورهای ارسالی همراه بسته ها به چه صورت می باشد؟

تمامی سفارش های ارسالی به صورت پیش فرض دارای صورت حساب و داری مهر "تائید شد" می باشد. در صورتی که به فاکتور رسمی ( فاکتور ممهور به مهر رسمی و اطلاعات تکمیلی خریدار و فروشنده همراه با 9 درصد ارزش افزوده) نیاز دارید میتوانید در مراحل ثبت سفارش تیک فاکتور رسمی را زده و سفارش خود را ثبت نمایید. مسئولین فروش صنعت بازار مابقی مراحل صدور فاکتور را از طریق تماس تلفنی پیگیری خواهند کرد.

9- آیا در حال حاضر به سفارشم تخفیف تعلق میگیرد؟

افرادی که ثبت نام انجام داده اند برای اولین خرید خود میتوانند از کد تخفیف: FIRST-ORDER استفاده نمایند.

پس از خرید نیز، متناسب با سایقه و حجم خریدهای قبلی، تخفیف های متنوع و دائمی دریافت خواهید کرد. 

همچنین در صورت درخواست تعداد عمده از کالا می توانید قبل از پرداخت وجه با پشتیبانی فروش هماهنگ کرده و در صورت موافقت مدیریت مبلغ تخفیف  از فاکتور کسر و به شما اطلاع داده می شود.

10- چگونه سفارش خود را پیگیری کنم؟

زمانی که کد رهگیری مرسوله شما در سایت اپلود شود وضعیت سفارش روی حالت پایان قرار میگیرد و میتوانید با مراجعه به بخش تاریخچه سفارش کد رهگیری خود را مشاهده نموده و در سامانه http://newtracking.post.ir/ از جزئیات مرسوله خود آگاه شوید.

11- موجودی کالا به اتمام رسیده، چکار میتوانم انجام دهم؟

در چنین مواردی در صورت تماس با پشتیبانی بخش فروش اقلام مورد نظر برای شما پیگیری شده و در صورت امکان تهیه کردن محصول به شما اطلاع داده خواهد شد، و همچنین میتوانید روی لینک تعبیه شده در زیر هر محصول ( موجود شد به من اطلاع بده) کلیک کنید. به محض تجدید شارژ محصول در فروشگاه به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

12- ثبت سفارش به تعداد عمده و یا خرد کالای موجود در سایت و یا کالایی که از اقلام سایت نیست به چه صورت است؟

در چنین مواردی مشتریان محترم میتوانند از طریق این لینک اقدام به ثبت سفارش نمایند. سفارش های این بخش توسط همکاران ما در بخش بازرگانی بررسی و نتیجه از طریق ایمیل  و یا تماس تلفنی به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید

13- قوانین مرجوعی چگونه می باشد؟

قطعات صنعت بازار عمدتا سالم هستند و به ندرت گزارش خرابی از سمت مشتری دریافت شده است. مهلت زمان تست برای تمامی اقلام یک سفارش 48 ساعت می باشد. در صورتی که قطعه به دست شما رسید و مشکل داشت باید نهایتا ظرف مدت 48 ساعت با پشیبانی فروش برای استرداد کالا هماهنگ کنید. در صورت بررسی قطعه توسط کارشناسان فنی صنعت بازار و تائید عدم سلامت قطعه، در صورت موجودی نمونه آن قطعه در انبار، قطعه ی جدید به همراه تست، با هزینه فروشگاه برای شما ارسال می شود و در صورت عدم موجودی در انبار صنعت بازار، وجه نهایتا تا 72 ساعت کاری به صورت کامل به شماره حساب اعلام شده از سمت مشتری؛ عودت داده خواهد شد و در صورت اعلام و تائید سلامت قطعه از طرف کارشناسان فنی صنعت بازار، محصول با روش انتخابی مشتری پس از دریافت هزینه ارسال به مشتری عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است خارج از محدوده 48 ساعت  پس از دریافت سفارش، از بررسی امکان استرداد کالا معذوریم.

بیشتر بخوانید

14- استرداد سفارش چگونه می باشد؟

اگر مشتری پس از ثبت سفارش و قبل از تغییر وضعیت سفارش به حالت اماده سازی و یا ارسال شد  عدم نیاز به کالا را به مسئولین فروش اعلام نماید وجه مشتری به صورت کامل به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.

در صورتی که پس از دریافت مرسوله نیاز به عودت کالا باشد، چنانچه قطعه ی مورد نظر برشی نباشد، مشتری گرامی موظف است نهایتا ظرف مدت 48 ساعت پس از دریافت مرسوله به واحد پشتیبانی اطلاع دهد و میبایست قطعه را همراه با تمام وسایل جانبی با حفظ حالت اولیه کالا و عدم استفاده از آن، با پست سفارشی به آدرس مندرج در سایت عودت دهد. پس از ارسال قطعه توسط مشتری، دریافت آن و ارجاع به تیم فنی صنعت بازار در صورت تائید سلامت محصول، وجه به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد. در غیر این صورت یعنی خارج شدن کالا از حالت اولیه و استاندارد خود و یا آسیب دیدن مرسوله حین بازگشت به فروشگاه، ازعودت وجه معذرویم.

15- آیا امکان ثبت سفارش در فروشگاه و بخش خدمات ساخت به طور همزمان وجود دارد؟ چگونه می توانم هر دو سفارش را همزمان تحویل بگیرم؟

به دلیل جدا بودن پنل سفارشات خدمات ساخت و سفارشات فروشگاه امکان تجمیع سفارشات ثبت شده در این دو پنل باهم وجود ندارد.

16- نحوه پاسخ به سوالات فنی به چه صورت می باشد؟

در صورتی که سوال شما فنی است، باید سوال خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح بفرمایید. تیم فنی صنعت بازار به صورت روزانه سوالات را بررسی کرده و پاسخگو هستند.

چنانچه مایل به برقراری تماس تلفنی با بخش فنی باشید همچنین می توانید سوالات فنی خود را شنبه و دوشنبه تا چهارشنبه در ساعات 11 الی 15 با تلفن های شرکت تماس گرفته و با داخلی 3 ارتباط بگیرید.

بیشتر بخوانید

روش های ارسال:

الف) پیک موتوری

این روش ارسال تنها برای مرسوله های شهر تهران است. هزینه ارسال برای سفارش های بالای 3 میلیون تومان رایگان است.

بازه ارسال بسته های شهر تهران از ساعت 11 الی 18 می باشد. در صورتی که پیک به آدرس اعلام شده در صورت حساب مراجعه نموده و مشتری در آدرس حاضر نباشد و یا آدرس به درستی قید نشده باشد (پلاک اشتباه و یا عدم پاسخگوی به تماس و یا درج اشتباه شماره تماس)  و بسته به دفتر صنعت بازار برگشت بخورد هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.


ب) پست پیشتاز رایگان

صنعت بازار تمامی سفارش های بالای 1.5 میلیون تومان با وزن (با احتساب بسته بندی) زیر 2 کیلوگرم را به صورت رایگان با پست  پیشتاز ارسال می کند. در صورتی که پستچی به آدرس اعلام شده در صورت حساب مراجعه نموده و مشتری در آدرس حاضر نباشد و یا آدرس و یا کد پستی و جزئیات آدرس به درستی قید نشده باشد و بسته به دفتر صنعت بازار عودت بخورد هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود. در صورتی که از طرف صنعت بازار اطلاعات به درستی وارد نشده باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و يا مشكل در بسته بندي) با هزينه فروشگاه مجددا ارسال انجام خواهد شد.  زمان تحویل بسته با این روش از 48 تا 96 ساعت  کاری پس از آماده سازی سفارش می باشد که با توجه به دفاتر پستی متغیر است.


ج) پست پیشتاز

هزینه ارسال در این روش با توجه به وزن بسته و محل دریافت مرسوله متغیر می باشد. صنعت بازار تلاش نموده است که نرخ اعلام شده در سایت مطابق با مبلغ اداره پست باشد. در صورتی که پستچی به آدرس اعلام شده در صورت حساب مراجعه نموده و مشتری در آدرس حاضر نباشد و یا آدرس و یا کد پستی و جزئیات آدرس به درستی قید نشده باشد و بسته به دفتر صنعت بازار عودت بخورد هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود. در صورتی که از طرف صنعت بازار اطلاعات به درستی وارد نشده باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و يا مشكل در بسته بندي) با هزينه فروشگاه مجددا ارسال انجام خواهد شد. زمان تحویل بسته با این روش از 48 تا 96 ساعت  پس از آماده سازی سفارش خواهد بود که با توجه به دفاتر پستی متغیر است.


د) باربری

این روش ارسال برای سفارش هایی با وزن بالاتر از 7 کیلوگرم  و همچنین طول بالای 1 متر  پیشنهاد می شود. هزینه ارسال + بسته بندی با پیک از دفتر صنعت بازار تا باربری (45000 تومان) بر عهده مشتری می باشد و بسته به صورت پسکرایه ارسال می شود و مشتری ملزم به پرداخت هزینه ارسال از دفتر صنعت بازار به باربری و همچنین از باربری تهران به شهر خود می باشد. زمان تحویل بسته با این روش 1 الی 2 روز کاری پس از آماده سازی سفارش خواهد بود.


تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

  • تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

  • فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09105907613

  • آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

    کد پستی: 3359751646

  • ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

  • info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو