فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن

صنعت بازار چگونه کار می کند؟

برای خرید قطعات صنعتی یک پروژه یا قطعات یدکی یک محصول، مطمئنا به انواع مختلفی از قطعات نیازمندید. در خرید حضوری ممکن است تهیه یک قطعه چند روز زمان ببرد درحالیکه ممکن است شما نیاز به چند نوع قطعه داشته باشید یا می خواهید از اطلاعات کارخانه سازنده و نحوه استفاده از کالا مطلع شوید. صنعت بازار تجربه خرید آسان را با جمع آوری تولید کنندگان و فروشندگان قطعات صنعتی در سایت به مشتریان عرضه خواهد کرد. علاوه بر این اطلاعات دقیق هر محصول، نحوه استفاده و فایل سه بعدی آن جهت سهولت کار مهندسان ارائه می شود. همچنین صنعت بازار خود یک فروشنده است و تعدادی از کالاهای مهم صنعتی را به فروش می رساند.

شماتیک خرید از صنعت بازار:


اینکه صنعت بازار علاوه بر کالاهای خود، امکان فروش کالاهای فروشندگان دیگر را در سایت فراهم می کند مزایای بسیاری دارد از جمله: امکان دسترسی مشتری به تنوع بسیار بالایی از کالاهای صنعتی. جمع آوری قطعات مختلف صنعتی و در نتیجه جمع آوری نقاط مختلف فروش در سطح کشور در قالب یک سایت. صرفه جویی در وقت و هزینه به واسطه خرید تمام اقلام مورد نیاز. کسب اطلاعات دقیق کارخانه سازنده هر محصول. مشاوره در مورد نحوه استفاده از محصول. ارائه فایل سه بعدی محصول جهت سهولت کار مهندسان. امکان فروش کالا با قیمت عمده به صورت اینترنتی جهت شرکت هایی که به تعداد زیادی از یک قطعه نیاز دارند. خدمات پس از فروش و تضمین اصالت کالا. فروش محصولات منطبق با توضیحات هر محصول و اشاره به نقاط قوت و ضعف آن جهت احترام به مشتری. استفاده از مقالات آموزشی در تمامی زمینه هایی که مرتبط با محصولات سایت هستند. خرید از وبسایت صنعت بازار بسیار راحت است. پس از خرید محصول دو حالت وجود دارد. اگر فروشنده محصول صنعت بازار باشد، به مدت چند ساعت محصول بسته بندی شده و آماده ارسال میگردد. درصورتی که فروشنده از همکاران ما باشد محصول خریداری شده تا حداکثر 24 ساعت به انبار صنعت بازار منتقل می شود و سپس مراحل بسته بندی و ارسال صورت میگیرد. صنعت بازار امکان سفارش کالاهای ناموجودی که در سایت اشاره شده را نیز دارد و متناسب با زمان اشاره شده در توضیحات محصول، سفارش به دست مشتری می رسد. پس از خروج محصول از انبار و واگذاری به شرکت پست، توسط پیامک به شما اطلاع رسانی می شود و زمان باقیمانده ارسال محصول به شرکت پست انتخاب شده توسط مشتری بستگی دارد و هرگونه دیرکردی در این مرحله بر عهده صنعت بازار نیست. صنعت بازار فروشگاهی رو به گسترش است. تنوع محصولات متوقف نشده و ادامه خواهد داشت تا بتوانیم به هدف اصلی خود که خدمت رسانی به صنعت کشور و افزایش سرعت و کیفیت پروژه های صنعتگران است برسیم.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

  • تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

  • فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09105907613

  • آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

    کد پستی: 3359751646

  • ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

  • info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو