فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. فرزاد احدنژاد
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. شنبه, 21 بهمن 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام و خسته نباشید.یک رابط مینی بلوتوث OBD II از سایتتون خریداری کردم. موقع اتصال به سوکت دیاگ اولش چراغای قرمز و نارنجی و سبزش برای یک لحظه روشن میشه بعد خاموش میشه و چراغ قرمز ثابت میمونه. هرچی با بلوتوث گوشیم سرچ میکنم ولی رابط رو پیداش نمیکنه که بهش وصل بشم.من بلد نیستم راه اندازیش کنم یا قطعه معیوبه؟
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
دو مرجع زیر رو لطفا دنبال کنید احتمالا در راه اندازی اولیه قطعه مشکل داشته
موفق باشید:)
مرجع ها
  1. https://learn.sparkfun.com/tutorials/getting-started-with-obd-ii
  2. https://learn.sparkfun.com/tutorials/obd-ii-uart-hookup-guide
Bataleblu.A;)
نظر
فرزاد احدنژاد پاسخ پذیرفته شده
لینکهای معرفی شده رو مطالعه کردم.اولی توضیح پروتکلهای اتصال دستگاه به سوکت دیاگ روی داشبورد بود و یک بورد شبیه ساز ECU ماشین رو معرفی کرده بود. و لینک دوم هم در مورد OBD هایی بود که با کابل به لپ تاپ متصل میشن
ولی مشکل من اینه که دستگاه به ظاهر سالمه ولی بلوتوثش کار نمیکنه.چون اصلا روی گوشی پیداش نمیکنم که بهش وصل بشم، نه اینکه بهش وصل شده باشم و فرضا دستگاه با مدل ECU خودروی من سازگار نباشه
با این تفاسیر بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
نظر
متخصص مکاترونیک
دوست عزیز
خودم قطعه رو راه اندازی نکردم ولی دیتاشیت قطعه رو پیدا کنید و بخونید ببینید چه بلوتوثی رو ساپورت میکنه و آیا گوشی شما هم همون رو داره یا خیر
و اینکه دیاگتون هم ببینید همین استانداردهای به کار رفته در همین قطعه رو ساپورت می کند یا خیر
موفق باشید:) :)
Bataleblu.A;)
نظر
فرزاد احدنژاد پاسخ پذیرفته شده
من رو پنج مدل خودرو و 3 نوع گوشی تست کردم ولی همونطور که عرض کردم LED قرمز قطعه روشن میمونه ولی تو لیست بلوتوث نمیاد.احتمالا بلوتوثش مشکل داره. میخام مرجوعش کنم تا تعویض بشه.
نظر
متخصص مکاترونیک
من رو پنج مدل خودرو و 3 نوع گوشی تست کردم ولی همونطور که عرض کردم LED قرمز قطعه روشن میمونه ولی تو لیست بلوتوث نمیاد.احتمالا بلوتوثش مشکل داره. میخام مرجوعش کنم تا تعویض بشه.

سلام دوست عزیز
برای تعویض قطعه با شرکت و مسئول فروش تماس بگیرید تا راهنمایی لازم رو انجام بدن
موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
mos پاسخ پذیرفته شده
با سلام و احترام آیا با ای سی یو های Sagem Valeo S200PL4 FC5 دوگانه سوز مدل 86 هم جواب میده؟ کسی تست کرده؟؟؟
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو