خدمات ساخت دیجیتال هوشمند

با خیال راحت فکر کنید،طراحی کنید و بسازید! در سامانه آنلاین خدمات ساخت صنعت بازار می توانید خدمات پرینت سه بعدی و برش با لیزر را دریافت کنید. در این سامانه تمامی مراحل از قیمت گذاری تا پیگیری سفارش به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شود.

پرینت سه بعدی آنلاین
برش و حکاکی لیزر آنلاینجدید

خدمات پرینت سه بعدی

می توانید قطعه خود را از جنس های مختلف مثل ABS و PLA پرینت سه بعدی کنید. تمامی مراحل قیمت گذاری و ثبت سفارش به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شود. در کمتر از ۳ دقیقه می توانید قطعه خود را ثبت سفارش کنید.

جزئیات بیشتر

خدمات حکاکی و برش با لیزر

برش و حکاکی روی انواع چوب،پلکسی و حتی چرم این امکان را به شما می دهد تا بدون مرز فکر کنید. تمامی مراحل قیمت گذاری فایل برش و حکاکی لیزر به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شود. در کمتر از ۵ دقیقه می توانید در سامانه برش و حکاکی لیزر ثبت سفارش کنید.

جزئیات بیشترجدید

نمونه کارها

تمامی خدمات در صنعت بازار توسط دستگاه های صنعتی و با کیفیت ارایه می شوند. قبل از ثبت سفارش حتما نمونه کارهای پرینت سه بعدی و برش و حکاکی لیزر را مشاهده کنید.

جزئیات بیشتر

همین حالا پرینت سه بعدی را شروع کنید

در سامانه هوشمند پرینت سه بعدی، قیمت گذاری تماما به صورت هوشمند و به صورت آنلاین و لحظه ای انجام می شود. در این روش قیمت گذاری حجم و جنس ماده اولیه مصرفی، دقت دلخواه شما و جزییات قطعه مورد نظر همگی در نظر گرفته می شود که ما به آن قیمت گذاری منصفانه می گوییم. همچنین در این سامانه هوشمند تمامی مراحل پرینت سه بعدی سفارشتان تا زمانی که تحویل شما داده می شود، به صورت آنلاین توسط شما رویت می شود.

ثبت سفارش آنلاین قیمت دهی سریع


همین حالا برش و حکاکی لیزر را شروع کنید

در سامانه هوشمند حکاکی و برش لیزر (لیزر کات)، قیمت گذاری تماما به صورت هوشمند و آنلاین انجام می شود. در این روش قیمت گذاری ضخامت و جنس ماده اولیه مصرفی، سرعت و قدرت برش و جزییات قطعه مورد نظر همگی در نظر گرفته می شود که ما به آن قیمت گذاری منصفانه می گوییم. همچنین در این سامانه هوشمند تمامی مراحل ثبت سفارش حکاکی و برش با لیزر تا زمانی که قطعه تحویل شما داده می شود، به صورت آنلاین توسط شما رویت می شود.

ثبت سفارش آنلاین جدید قیمت دهی سریع

تعهد بالا و استفاده از دستگاه های پیشرفته

در سامانه خدمات ساخت صنعت بازار می توانید تمامی خدمات ساخت سریع را به صورت یکجا دریافت کنید و پروتوتایپ خود را بسازید. در سامانه خدمات پرینت سه بعدی آنلاین می توانید به صورت آنلاین تمامی مراحل ثبت سفارش و قیمت گذاری را انجام دهید. همچنین در سامانه خدمات برش و حکاکی با لیزر میتوانید به صورت آنلاین و هوشمند طراح های خود را بارگذاری کنید و به صورت لحظه ای قیمت گذاری و ثبت سفارش کنید. تمامی دستگاه های استفاده شده در بخش خدمات صنعت بازار از بهترین دستگاه های ساخت سریع هستند که در تراز صنعتی خدمات ساخت را انجام می دهند


گفتگو