فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن

الف) قوانین استرداد کالا

قطعات الکترونیک و رباتیک:

 مشتری پس از دریافت بسته تنها 48 ساعت مهلت تست قطعه دریافتی را دارد و در صورت وجود هرگونه مشکل باید با پشتیبانی تماس گرفته و مراحل را از طریق مسئولین فروش پیگیری نماید. محصولات ارائه شده عموما سالم هستند و در صورتی که مشتری وجود مشکلی در قطعه را به پشتیبانی فروش صنعت بازار اطلاع دهد و قطعه را جهت تست ارسال نماید، پس از تست اگر مشخص شود که کالا ایراد داشته است در صورت موجود بودن محصول در انبار، محصول جدید با هزینه صنعت بازار برای مشتری ارسال می شود و در صورت ناموجود بودن محصول در انبار، مبلغ کالا به شماره حساب اعلام شده از سمت مشتری واریز می شود و اگر صحت کالا از طرف کارشناسان فنی صنعت بازار اعلام شود کلیه هزینه های حمل و نقل برای ارسال کالا به مشتری؛ به عهده ایشان خواهد بود.

قطعات مکانیک:

 • قطعات برشی: قطعات برشی مثل شفت، پروفیل، شفت پایه دار و ریل به هیچ عنوان پس از برش قابلیت مرجوع کردن و یا تغییر سایز ندارد.
 • قطعات غیر برشی: قطعات غیر برشی مثل چرخ دنده های مقابل، انواع بلبرینگ ها و اتصالات پروفیل، پولی ها و ...در صورت استفاده نشدن تا 48 ساعت مهلت تعویض و مرجوع شدن را دارند.

خدمات پرینت سه بعدی:

در صورتی که پس از ثبت سفارش وضعیت آن "تایید پرداخت" و "تائید مدل" باشد و هنوز فرآیند پرینت شروع نشده باشد، امکان تغییر مدل، لغو و یا توقف سفارش وجود دارد. در صورتی که وضعیت سفارش به "در حال چاپ" تغییر کند امکان هیچ تغییری در سفارش و یا عودت مبلغ وجود ندارد.


ب) قوانین عودت وجه

عودت وجه تنها در شرایط زیر امکان پذیر می باشد:
* در صورتی که شما ثبت سفارش انجام داده و پس از پرداخت و قبل از تغییر  وضعیت سفارش به حالت "آماده سازی" سفارش و یا "ارسال شد" از خرید خود منصرف شده اید میتوانید با هماهنگی بخش فروش وجه پرداختی خود را به صورت کامل دریافت کنید. در صورت تغییر وضعیت سفارش به "ارسال شد" پس از بازگشت مرسوله به فروشگاه مبلغ پرداختی با کسر هزینه ارسال به شماره حساب اعلام شده از سمت مشتری عودت داده خواهد شد.
* در صورتی که ثبت سفارش انجام شود و قطعه دریافتی دارای مشکل باشد پس از تست محصول توسط تیم فنی صنعت بازار  و عدم موجودی محصول در انبار وجه به صورت کامل به شما عودت داده می شود.
* در صورتی که قطعه دریافتی با اطلاعات مندرج در سایت مغایر باشد می توانید با عودت قطعه به صنعت بازار وجه خود را به صورت کامل دریافت نمایید.
*تمام  موجودی و قیمت های موجود در سایت به روز می باشد. لذا اگر بنا به دلایلی موجودی محصولی در انبار به اتمام رسیده باشد صنعت بازار مبلغ قطعه را به صورت کامل به شماره حساب اعلام شده از سمت مشتری عودت می دهد و یا با هماهنگی قبلی با مشتری مبلغ کالای ناموجود به عنوان کارت تخفیف جهت استفاده در خرید های بعدی صادر و در اختیار ایشان قرار داده می شود.

همچنین لازم به ذکر است روال عودت وجه به حساب مشتریان گرامی ممکن است تا 3 روز کاری زمان ببرد.

پ) لغو سفارشات

مشتری تا قبل از ارسال مرسوله و یا در صورت سفارش قطعات برشی  قبل از برش خوردن قطعه  و تغییر وضعیت سفارش به حالت "آماده سازی" می تواند سفارش را بدون ارائه هیچ دلیلی لغو کند و مبلغ را با کسر کارمزد انتقال دریافت کند. در صورتی که سفارش ارسال شده باشد مشتری باید بدون باز نمودن درب بسته با بخش پشتیبانی جهت عودت مرسوله هماهنگ کند و در صورتی هزینه سفارش به حساب مشتری عودت داده خواهد شد که سلامت محصول از طرف تیم فنی صنعت بازار اعلام شود. هزینه عودت بسته به صنعت بازار، بر عهده مشتری می باشد. همچنین امکان عودت مبلغ  و لغو سفارش بعد از برش محصول امکان پذیر نمی باشد.


ه) گارانتي و خدمات پس از فروش محصولات

به منظور رفاه حال مشتریان، صنعت بازار مهلت 48 ساعت را برای تست کالاهای ارسالی در نظر گرفته است. همچنین صنعت بازار تمام تلاش خود را در زمینه  فراهم نمودن آموزش، چگونگي كار با قطعه، اسناد و مطالب فنی ، نمونه کدها و نحوه استفاده از وسایل، ماژول ها و قطعات موجود در فروشگاه به صورت رایگان کرده است. لذا این پیش فرض وجود دارد که هرگونه ثبت سفارش و خرید با آگاهی از مشخصات قطعه و کارکرد آن می باشد. از این رو در صورت انتخاب اشتباه قطعه و یا عدم آگاهی از کارکرد قطعه مسئولیتی متوجه صنعت بازار نمی باشد.

ج) اعتبار پيش فاكتور غیر رسمی و رسمی

اعتبار پیش فاكتور ثبت شده در صنعت بازار 1 روز می باشد و پس از اين مدت لغو خواهد شد. در صورت واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از مدت زمان 1 روز و بدون هماهنگی با بخش فروش، اگر جنس تغییر قیمت داشته باشد واریز ما به التفاوت مبلغ به منظور قطعی شدن سفارش الزامی می باشد.


د) قیمت ها و موجودی کالاها

قیمت ها و موجودی های درج شده در سایت صنعت بازار به روز هستند. در صورتی که مشتری درخواست تعداد عمده از یک کالا را داشته باشد قبل از ثبت سفارش باید با مسئولین فروش هماهنگ نماید.


ن) پیگیری سفارش‌ها

وضعیت سفارش‌ها ثبت ‌شده، از طریق تاریخچه سفارشات قابل مشاهده می باشد و کد رهگیری مرسوله در انتهای هر روز در پنل کاربری مشتری درج خواهد شد. تغییر وضعیت سفارش به ‌تمامی حالات از طریق ایمیل به اطلاع مشتری می‌رسد.


تماس با ما
 • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

 • تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

 • فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

 • آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

  کد پستی: 3359751646

 • ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

 • info [@] sanatbazar.com
 •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو