فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. vahid shokri
  2. پرینتر سه بعدی
  3. پنج شنبه, 03 مرداد 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با عرض سلام و خسته نباشید به تمام دوستان صنعت بازار.

من یه یک ماهی هست شروع کردم پرینتر سه بعدی ریپ رپ درست میکنم یه مشکل اسای دارم که برام بار مالی زیادی داره .
مشکلم اینه که وقتی آردوینو مگارو پروگرام میکنم و برد پرینتر سه بعدی رو میزارم روش و بعد کالیبره کردن دستگاه و اینجور داستانا یهوئی آردوینوم میسوزه
فکر کنم این بار سوم که ازتون برد آردوینو میگیرم .الآن نمیدونم مشکل کجاست و چطور حل میشه.جهت اطلاعات بیشتر بگم که رگولاتور ams1117 روی برد با اینکه 12 ولته ولی بدجور داغ میشه نمیدونم رگولاتورهای smd هیت سینک میخوره یا نه ولی فکر کنم که آردوینوها چینی هستش. تو یوتیوپ هم دیدم که رگولاتورو از رو برد حذف میکنه
و یه رگولاتور اصل deep همراه با هیت سینک لحیم میکنه به پایه های 5v و grand و inv که همون ورودی 12 ولته.حالا من موندم چی کار کنم و کدومش درسته تروخدا راهنماییم کنید هر بار آردوینو خریدن 140 تومن ضرر میزنه بهم.
متشکرم:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام وحید عزیز
رگولاتور آردوینو برای ولتاژ و جریان های پائین طراحی شده. دو تا پیشنهاد دارم: اول اینکه ولتاژ منبع تغذیه رو چک کنید و به هیچ وجه اجازه ندید که از 11.5 ولت بیشتر بشه.
دوم اینکه رگولاتور رو از روی برد بردارید و یه رگولاتور 7805 بجاش لحیم کنید.
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو