فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. محمد رنجبر
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. سه شنبه, 05 دی 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام خدمت بزرگواران ، من یه ماژول امپلی فایر 100 وات استریو - XH-M190 تهیه کردم . با aux که به موبایل وصل میشم کیفیتش خیلی عالیه ، ولی به خروجی پخش که وصل میکنم نویز خیلی بدی میندازه، هم به rca وصل کردم هم به خروجی بلندگو ها ، اگه براتون امکان داره راهنمایی کنید با تشکر
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
توجه بفرمایید که ولتاژ تغذیه این ماژول می تواند DC 12-24V است. مقاومت ورودی آن در حدود 51 کیلو اهم برای هر کانال بوده و شما می توانید از اسپیکرهای 4 تا 8 اهم یا 10 -100 وات برای خروجی آن استفاده نمایید.

رنج پاسخ دهی فرکانسی این ماژول 14هرتز تا 100 کیلوهرتز است و نسبت سیگنال به نویز آن 100 دسی بل است.
Bataleblu.A;)
نظر
محمد رنجبر پاسخ پذیرفته شده
سلام ممنون از پاسختون من ولتاژ رو با رگولاتور بیست ولت گذاشتم فقط مشکلم اینه که با rca نویز میندازه چند تا کابل rca تست کردم از خروجی فورنت و ریر هم تست کردم اصلا قبل از اینکه آهنگ هم پلی بشه نویز داره. ولی با آیو ایکس صدا بدون کوچک ترین نویزه توی همین موندم در ضمن باندام سونی با خروجی 100 وات آر ام اس هست
نظر
متخصص مکاترونیک
شاید مشکل همینه که باندها 100 وات هستن و بیشترین حد ممکن
با باندهای دیگه ای تست کنید شاید درست بشه!
خودم باهاشون کار نکردم خیلی
Bataleblu.A;)
نظر
با باند ضعیف تر راه انداختم فرقی نداشت. ولی خودم یه rc دیگه با کابل انتن تلویزیون درست کردم نویزش کمتر شد . ممکنه از کابل باشه؟ اگه از کابل هست شما کابل کواکسیال خوب سراغ ندارید پیشنهاد کنید اخه rc های تو بازار جنسش خوب نیست خودم درست کنم بهتره مثل اینکه، بازم تشکر از راهنماییتون
نظر
متخصص مکاترونیک
اتفاقا میخواستم بگم از کابل هم میتونه باش چون خیلی از نویز روی سیستم ماشین به همون کابل برمیگرده حتی
نه متاسفانه از کابل rc خوب اطلاعی ندارم
ولی ممنون میشم اگر تونستید درست کنید اینجا راه حلش رو مطرح کنید تا بقیه هم استفاده کنن:) :)
ممنون
موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
از کابل کواکسیال دوربین مدار بسته استفاده کردم . نویز کمتر شد ولی هنوز هم داره:(
نظر
رضا پاسخ پذیرفته شده
یکبار هم با چند رشته سیم جدا به فیش aux وصل کنید
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو