فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. َAli nasiri
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. دوشنبه, 15 شهریور 1400
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام روز بخیر
من برای برد پرینترم از mks gen v1.4 استفاده میکنم و نمایشگرم هم 12864
الان فن اکسترودر رو راه اندازی کردم که بشه از توی همون منو سرعتشو تغیر داد ولی داخل همون منو یه قسمت دیگه هم هست که بشه سرعت یه فن دیگه رو کنترل کرد
یعنی دو تا تنظیمات fan speed داره میخواستم بدونم چجوری اونو فعال کنم و فن دوم رو چجوری باید به بردم متصل کنم
توی یوتیوب یه فیلم دیدم که با ماژول فن اینکار رو انجام میداد ولی اون با روشن شدن موتور فن روشن میشد و با خاموش شدن موتور فن خاموش و هیچ کنترلی از طریق نمایشگر نداشت
سوال دوم هم اینه که ایا مثل همین کار امکانش هست داخل منوبا تغیر برنامه یه قسمت اضافه کرد که مثلا برای روشن کردن یه چراغ 12 ولت که برای پرینتر نصب کردم کنترل داشته باشم؟
ممنونم از سایت خوبتون;)
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
علی کاشانی متاز پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام روز بخیر
من برای برد پرینترم از mks gen v1.4 استفاده میکنم و نمایشگرم هم 12864
الان فن اکسترودر رو راه اندازی کردم که بشه از توی همون منو سرعتشو تغیر داد ولی داخل همون منو یه قسمت دیگه هم هست که بشه سرعت یه فن دیگه رو کنترل کرد
یعنی دو تا تنظیمات fan speed داره میخواستم بدونم چجوری اونو فعال کنم و فن دوم رو چجوری باید به بردم متصل کنم
توی یوتیوب یه فیلم دیدم که با ماژول فن اینکار رو انجام میداد ولی اون با روشن شدن موتور فن روشن میشد و با خاموش شدن موتور فن خاموش و هیچ کنترلی از طریق نمایشگر نداشت
سوال دوم هم اینه که ایا مثل همین کار امکانش هست داخل منوبا تغیر برنامه یه قسمت اضافه کرد که مثلا برای روشن کردن یه چراغ 12 ولت که برای پرینتر نصب کردم کنترل داشته باشم؟
ممنونم از سایت خوبتون;)

سلام روزتون بخیر
دوست عزیز دو حالت برای فن وجود دارد. یکی اینکه احتمال داره که شما در فرمور حالت دو اکسترودر رو فعال کرده باشید بنابراین برای اکسترودر دوم هم گزینه کنترل فن دارید. حالت دوم اینه که فن دوم برای خنک کاری اکسترودر نبوده و برای خنک کردن پرینت است. در حالت دوم بنابر تنظیمات قبل از پرینت فن دوم روشن خواهد شد. در غیر اینصورت لطفا عکس از lcd قرار بدید تا بهتر راهنمایی کنیم.
برای سوال دومتون باید عرض کنم که کاری که می خواهید انجام دهید کمی پیچیده است و در قالب متن قابل بیان نیست. لینک زیر به طور کامل توضیح داده و می تونید از آن استفاده کنید.
https://www.youtube.com/watch?v=LEq_HFO2LYs
موفق باشید
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو