سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. محمد
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. یکشنبه, 03 بهمن 1395
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
من یه منبع 3.7 ولت دارم که با xl6009 به 12 ولت افزایشش دادم
اما آمپر اون میاد پایین
پطور میشه آمپر خروجی اون رو بیشتر کرد؟
به این یحث رای دهید:
نظر
دوست عزیز موقعی که سری میبندی ولتاژ میره بالا و چون باطریا باهم هماهنگ نیستن و ولتاژ یکی نیست امپر خیلی میاد پایین باید دوتا ۱۲ ولت داشته باشی موازی کنی
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
سلام من یک ولتمتر دی سی خریداری کردم برای تست اداپتور از 5 ولت تا 12 ولت
میخواهم برای یک پروژه ولتاژ ثابت باشه ولی بتونم امپر بالا ببرم میتونید راهنماییم کنید تا بتونم تا 5 امپر رو تغیر بدم و فقط یک مصرف کننده داشته باشم برای تمام تست هام
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
علیرضا حقانی پاسخ پذیرفته شده
تیم صنعت بازار
سلام. با استفاده از ترانزیستور می تونید ولتاژ و جریان خروجی رو افزایش بدید، می تونید متناسب با میزان تقویت جریانی که لازم دارید ترانزیستور مناسب رو انتخاب کرده و با طراحی یه مدار ساده به جریان مورد نظرتون برسید...
نظر
علی پاسخ پذیرفته شده
سلام یمن یک درایور دارم که ورودی یک 474 گذاشته و یه خازن پلی استر 115j400V پل کرده وردش یک دیود چهار چایه گذاشته که AC رو به DC مثبت و منفی تبدیل میکنه .از دیود برای منفی LED مستقیم گرفته ولی برای مثبت دو عدد مقاومت 470 گذاشته و قبلش یه مقاومت دیگه از منفی به پایه مثبت پل کرده.حالا این درایو 5.7 وات به 105 ولت خروجی میده .میخام به 7 وات افزایشش بدم چیکار باید بکنم.
نظر
سلام من یک پنل خورشیدی دارم ولتاژش ۱۲ است ولی آمپرش پایینه چکار کنم؟؟؟؟؟
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
سلام بفروش امپر بالاشو بخر
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
امیرحسین قاسمی پاسخ پذیرفته شده
بسلام خدمت مهندسین عزیز
امروزیه کیت خریدم که ولتاژ۱۲روبه۹ تبدیل میکنه ولی امپرخروجیش ۱/۵امپروبرای کارمن کمه چطورمیتونم امپرخروجی رو بیشترکنمرگولاتور استفاده شده L7805CV
ایامیتونمقطعه ای اضافی یا عوض کنم برای امپربیشتربرای خروجی
متشکرمیشم راهنماییم کنید
نظر
سلام ببخشین من یک ترانس مایکروفر و تلویزیون دارم با ولتاژ 2200ولت و مال تلویزیون20000هزار ولت ولی امپر یک و نیمه چطور امپر رو تا بیست یا ده یا پونزده افزایش بدم ؟ک ب ترانس ها هم فشار نیاد ؟
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
رحیم پاسخ پذیرفته شده
سلام خسته نباشید .
یه دستگاه می خوام که برق ۲۲۰ولت ۱۰۰۰وات موتور برقر را به ۲۲۰ولت ۳۰۰۰وات تبدیل کنه دارین اسمش چیه کهاز بازار تهیش کنم البته قیمتش هم مهمه گرون نباشه
نظر
سلام دوست عزیز
تا انجا که خبر دارم این امکان فقط با تغییر تعداد دور سیم پیچ موتور برق شما و موارد این چنینی قابل انجام هست
موفق باشید
  1. عباس بطالبلو
  2. حدود 3 سال قبل
رسول صالحی پاسخ پذیرفته شده
سلام میشه یه متور پمپ با ولتاژ پایین و آمپر بالا از برق شهری استفاده کرد که از مصرف برق جلو گیری بشه یا خیر
نظر
  1. علی نوری اسفندیاری
  2. حدود 2 سال قبل
علی کاشانی متاز پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام میشه یه متور پمپ با ولتاژ پایین و آمپر بالا از برق شهری استفاده کرد که از مصرف برق جلو گیری بشه یا خیر

سلام دوست عزیز
متوجه منظورتون از موتور پمپ نمی شم
لطفا واضح تر توضیح بدید
ممنون
نظر
علی پاسخ پذیرفته شده
من می خواستم یک ترانس ۱۲ولت۱٠امپر رابه المان خنک کننده ترموالکتریک مدل TEC1-12715 وصل کنم میشه در ضمن کولر ترموالکتریک۱۵امپر هست
نظر
خاک تو سرم پاسخ پذیرفته شده
خدا وکیلی یه سوال هایی میپرسن آدم میگرخه.برادرها میزان برق خونه بستگی به آمپری داره که به شما دادن نمیشه اون آمپر رو برد بالاتر مگه اینکه خود اداره برق این کار رو بکنه.بق هم هزینش برحسب وات ساعت حساب میشه یعنی ولتاژ ضربدر آمپر در مدت زمانی که استفاده کردی .میشه ولتاژ تا هر اندازه میخاد بالا ببرید ولیامپر رو نمیشه.میشه با یه باطری ۹ ولت ۲۰ هزار ولت برق ایجاد کرد ولی آمپرش میش در حد صفر.من که رشتم برق نیست حداقل اینا رو بلدم کمی.درس دبیرستان نخوندید.
نظر
Yaser پاسخ پذیرفته شده
سلام و خسته نباشید
ایا میتونیم دوتا دینام رو کنار هم بذاریم و جوری بشه که اگه این چرخید اونم بچرخه ؟
اگه هردوتا به یک شکلی بچرخن
قدرت ولتاژش دینام ها زیاد میشه یا قدرت جریانش؟
نظر
رضا پاسخ پذیرفته شده
سلام و خسته نباشید
ایا میتونیم دوتا دینام رو کنار هم بذاریم و جوری بشه که اگه این چرخید اونم بچرخه ؟
اگه هردوتا به یک شکلی بچرخن
قدرت ولتاژش دینام ها زیاد میشه یا قدرت جریانش؟

جواب:
اگر دوتا دینام را با یه موتور دیگه توسط تسمه بچرخونی طوریکه دوتا دینام همزمان با هم و با یه سرعت بچرخند و بعدش سیم منفی دینام ۱ را به سیم مثبت دینام۲ لحیم کنی اونوقت سیم مثبت دینام ۱ و سیم منفی دینام ۲ میشه یه دینام جدید با خروجی ولتاژ خیلی بالاتر از جمع ولتاژ ۲ تا دینام. یعنی ولتاژ بیشتر از ۲ برابر میشه. اگر اینطور نشد جای سیم های لحیم شده را تغییر بده درست میشه
نظر
مهندس پاسخ پذیرفته شده
والا تا جایی که میدونم آمپر با پل دیود میشه بالا برد تو بازار پل دیود آمپر بالا زیاده بخرید و استفاده کنید .

ترانزیستور هم اگه مناسب انتخاب بشه قطعا تاثیر داره

سواد ندارین که ???
نظر
مهندس پاسخ پذیرفته شده
یکی از دکتر ها تو سایت گفته آمپر به برق خانه ربط داره نمیشه بالا برد آخه چرا این حرف رو میزنی ؟

ادعای سواد نکنید ندارین به خدا پس دکتری که این حرف رو زدی درسته آمپر تعیین شده ولی چه طور از موتور جوش استفاده می کنی ؟

من نمی گم از حداکثر ولتاژ میشه بالا برد نه عزیز ولی قطعا دیگه میشه ده آمپر رو استفاده کرد برق خونه دیگه یک آمپر هم نیست که دکتر هست ؟
نظر
امیر پاسخ پذیرفته شده
با عض ادب و درود بر تمام دوستان و علاقه مند و متخصص
از خدمتتون سوالی دارم البته در چند سوال کوتاهتردر اون هست ،موضوع ساخت یک ترانس جوش با ایتفاده از برق خودرو ( دیدم دو باطری رو سری کردن در فضای مجازی و امپر رو بالا بردن برای ذوب الکترود ایا این کار را میشه با یک باطری وترانس ،افزاینده ،یا هر چیز دیگری درست کرد ، ) برق خانگی آیا از ترانس،یا ترانس نعون ، کویل خودرو یا هر چیز دیگری که در قطعات اسقاط دم دست مثلا کویل تلویزیون ، ترانس افزایده ولتاژ بوقی قدیمی ، ترانس نعون، یا ترانس کاهنده ولتاژ و پرژکتور ال ای دی یا هر چیز دیگری نیت ساخت یک ترانس جوش کاری با کمترین امکانات ه و لطفا راهنمایی ها ی اساتید کمی با صبوری برای اموزش باشه ، اینجا از برای یاد گرفتن میایم نه برای تمسخر عدم دانستنی های دیگران ، من افتخار میکنم که در جمع عزیزان کوچکترین میزان اگاهی رو دارم و خواهش میکنم این پروژه رو در یک فایل پی دی اف یا تصویر یا لینک قرار بدید اگر مقدوره ! و لطفا یک کوره القایی با گنجایش دمای تا هزار و صد درجه در مرکز و ذوب فلزاتی مثلا نقره و طلا شماتیک ازش دارید !؟ یا لینک ،و اخر اینکه اگر یک ولوم برای یک دینام با دور بالا رو بخوایم پایین بیاریم ۲۲۰ ولت که مثلا موتور جارو برقی رو میشه روش یک ولوم کاهنده دور پایین گذاشت!؟
نظر
علی پاسخ پذیرفته شده
سلام خسته نباشید من میخواهم برای خانه دوتا ماینر بزارم که نیاز مند سی آمپر هستم که تهیه کنه چه دستگاهی پیشنهاد میدی یا چکار کنم که برق خونه به چهل پنجاه آمپر برسه
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو