پشتیبانی

پشتیبانی

عباس بطالبلو دانش‌آموخته کارشناس ارشد رشته مهندسی مکاترونیک از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و عضو گروه رباتیک جراح آزمایشگاه ارس (ARAS) هستند. موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد ایشان در زمینه ی «طراحی و پیاده سازی ربات ۲RT برای جراحی از دور چشم» بوده است. ایشان سابقه پیاده سازی و ساخت ربات هایی چون ربات موازی جراحی چشم، ربات سری SCARA، ربات Palletizer و … را دارند.

پرینترهای سه بعدی بسیار زیادی وجود دارند که همه ساله تغییرات زیادی در ساخت آنها ایجاد می شود. در این آموزش با بهترین پرینترهای سه بعدی چند منظوره سال 2018 که چندین کاربرد مختلف را در یک دستگاه به نمایش می گذارند آشنا می شویم.

پرینترهای سه بعدی بسیار زیادی وجود دارند که همه ساله تغییرات زیادی در ساخت آنها ایجاد می شود. در این آموزش با ادامه بهترین پرینترهای سه بعدی چند منظوره سال 2018 که چندین کاربرد مختلف را در یک دستگاه به نمایش می گذارند آشنا می شویم.

برش لیزری یکی از پردازش های صنعتی است که توانسته راه خود را در میان مشتریان پیدا کند اما بیشتر برش ها در دو بعد انجام می‌شوند، و این میتواند بسیار کسل کننده باشد، مگر اینکه از این طراحی برای کاربردی منحصر به فرد استفاده کنید. در ادامه با شش پروژه جالب و در عین حال کاربردی برش لیزر آشنا می شویم.

صفحه1 از15

محتوای آموزشی استفاده شده در این سایت محافظت شده می باشد و هرگونه کپی برداری از محتواهای تولید شده توسط تیم صنعت بازار موجب پیگرد خواهد بود. استفاده از مطالب صنعت بازار تنها با ذکر منبع به صورت لینک فعال بلامانع است

ما را دنبال کنید:

Copyright © 2017-2018 | Sanatbazar.com