سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. مرتضی
  2. سنسور، ماژول و شیلد
  3. دوشنبه, 11 دی 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام من این مبدل
http://www.sanatbazar.com/shop/shop-main/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-uart-wifi-hlk-rm04-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2
رو از فروشگاه سایت شما خریداری کردم برای تبدیل اطلاعات پورت rs232 به شبکه
الان این مبدل رسیده دستم اما متاسفانه نمیتونم از ماژل خروجی رو روی شبکه دریافت کنم
یک دستگاه rfid دارم که میخوام اطلاعات اون رو روی شبکه دریافت کنم اما هیج اظلاعاتی رو بهم نشون نمیده خروجی rfid پورت rs232 هست که وصل کردم به این مبدل و کابل lan رو هم به کامپیوتر اما وثتی ping میگیرم اطلاعاتی رو برام نشون نمیده
و حتی به دستگاه rfid هم متصل نمیشه
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
ممنون از خرید شما
بله قطعه خریداری شده شما یکی از محبوب ترین قطعات خریداری شده توسط مشتریان هست که ارتباط بین سریال و اترنت مدنظرشون هست.
لطفا برای راه اندازی دیتاشیت قطعه به دقت مطالعه کنید و البته برای راه اندازی لینک زیر هم شاید مورد استفادتون بتونه قرار بگیره
موفق باشید :) :)
مرجع ها
  1. http://www.justblair.co.uk/51-cnc/3d-printing/reprap/210-connect-to-your-reprap-wirelessly-or-via-the-internet-using-the-hlk-rm04.html
Bataleblu.A;)
نظر
مرتضی پاسخ پذیرفته شده
سلام ممنون از پاسخ تون من برای استفاده از این برد باید سیم کشی انجام بدم یا همون کابل سریال رو وصل کنم به درگاه سریال ماژول و خروجی شبکه رو هم وصل کنم و اطلاعات رو دریافت کنم
نظر
متخصص مکاترونیک
همون استفاده از کابل سریال فک کنم درست باش دوست عزیز:)
Bataleblu.A;)
نظر
مرتضی پاسخ پذیرفته شده
با سلام متاسفانه مشکل بنده هنوز پابرجاست و هنوز نمیتونم با این ماژول کار کنم میشه دوست عزیز یک راهنمایی کامل و جامع انجام بدید بنده یه دستگاه دارم که با پورت سریال کار میکنه میخوام اون رو از طریق شبکه کنترل کنم دیتا شیت رو خوندم حتی لینکی هم که معرفی کردید رو هم دقیق مطالعه کردم اما متوجه چیز خاصی نشدم که مشکل من رو برطرف کنه من دستگاهی که پورت سریال داره رو وصل کردم به ماژول و کابل شبکه رو به کامپیوتر اما نه توی دیتاشیت چیزی گفته و نه توی لینکی که شما دادید که به چه صورت با دستگاهی که پورت سریال داره از طریق این ماژول ارتباط برقرار کنم مثلا من چه جوری میتونم پورت رو باز کنم و اطلاعات ارسال و دریافت کنم
نظر
سلام خسته نباشید خواستم ببینم راهی هست که بشه این ماژول رو راه اندازیش کرد من هرچی به فکرم رسید و سرچ کردم رو انجام دادم اما نشد یه مشکل هم که ماژول داره وقتی میبرمش تو مد سریال به شبکه هر ۳ چراغش روشن میمونه فکر میکنم هردوتا ماژولی که ازتون خریدم مشکل داره و باید برگشت بدم به خودتون
نظر
متخصص مکاترونیک
با سلام متاسفانه مشکل بنده هنوز پابرجاست و هنوز نمیتونم با این ماژول کار کنم میشه دوست عزیز یک راهنمایی کامل و جامع انجام بدید بنده یه دستگاه دارم که با پورت سریال کار میکنه میخوام اون رو از طریق شبکه کنترل کنم دیتا شیت رو خوندم حتی لینکی هم که معرفی کردید رو هم دقیق مطالعه کردم اما متوجه چیز خاصی نشدم که مشکل من رو برطرف کنه من دستگاهی که پورت سریال داره رو وصل کردم به ماژول و کابل شبکه رو به کامپیوتر اما نه توی دیتاشیت چیزی گفته و نه توی لینکی که شما دادید که به چه صورت با دستگاهی که پورت سریال داره از طریق این ماژول ارتباط برقرار کنم مثلا من چه جوری میتونم پورت رو باز کنم و اطلاعات ارسال و دریافت کنم

سلام دوست عزیز
وقتی با ماژول به مودم وصل میشید خودش یک پیجی داره که باید وارد اون شده و تنظیماتش رو انجام بدین کاملا بصورت گرافیکی بوده و راحت می تونید انجام بدین
پیج رو میتونید از توی IP Config قطعه پیداش کنید
تنظیمات رو انجام بدین بعد میتونید از ارتباط با اون استفاده کنید.
قطعات مشکلی نداره و راه اندازیش نیاز به تجربه بیشتر داره
موفق باشید :)
Bataleblu.A;)
نظر
سلام این کار رو انجام دادم و توی کانفیگ مشکلی ندارم حتی بدون اتصال به مودم هم میشه صفحه کانفیگ رو باز کرد و کانفیگ رو انجام داد اما مشکل اینه که بعد از کانفیگ اگر دستگاه رو به حالت تبدیل سریال به اترنت ببرم خروجی‌lan دستگاه قطع میشه و هر سه چراغ رو برد روشن میمونن. حتی اگر توی حالت پیش فرض هم تنظیمات انجام بشه بازم نمیشه با دستگاهی که از طریق پورت کام به ماژول وصل شده دسترسی داشت و با پورت رو باز کرد مشکل دیگه هم این که زمانی هم که ماژول رو از طریق پورت سریال میخوام تنظیم کنم ماژول ریسپانس ارسال نمیکنه به پورت کام و صفحه تنظیم قسمت ریسپانس دستگاه خالی نیمونه و طبق تصاویر توی‌نت دستگاه پاسخی ارسال نمیکنه از طریق وب هم که کانفیگ می کنم نمیتونم به اون ای پی هایی که دادم پینگ بگیرم و فقط به ای پی اصلی خود ماژول که ۱۹۲.۱۶۸.۱۶.۲۵۴ هست پینگ دارم و پورت هایی که ست میکنم فقط روی این ای پی کار می کنن و روی ای پی هایی که تو صفحه کانفیگ ست می کنم هیچ پینگی ندارم
نظر
سلام یک مدل از کاری که انجام دادم و جواب نگرفتم
پیوست ها
نظر
مرتضی پاسخ پذیرفته شده
با سلام دوست عزیز الان حدود ده روز گذشته. و اگه روال بخواد اینجوری پیش بره فک نمی کنم راه. به جایی ببریم هفته قبل طبق تماس با شرکت قرار شد یک نمونه از قطعات رو راه اندازی کنید تا مشکل مشخص بشه به چه صورت هست چون بنده یک مدل مبدل دیگه خریدم و هیچ مشکلی نداره و دارم باهاش کار می کنم اما مبدل شما رو نمیدونم دیگه باید چیکار کنم لطفا یا مشکل رو حل کنید یا بگید من قطعات رو مرجوع کنم کلی هزینه کردم و وقت گذاشتم روی این ماژول اما متاسفانه هیچ پشتیبانی تون هم در حد صفر هستش
دیگه واقعا کلافه شدم
نظر
حسن صابری نیا پاسخ پذیرفته شده
مدیر انجمن
سلام مرتضی عزیز
در صورت جواب نگرفتن ممنون میشیم برد رو ارسال کنید به آدرس سایت. تا بخش فنی تست بگیرن و مشکلی باشه حتما رسیدگی خواهد شد.
ممنون از توجه شما
نظر
محمد پاسخ پذیرفته شده
سلام. من میخام با دوتا از این ماژول از طریق ورودی سریال باهم ارتباط برقرار کنم ینی از یه طرف اطلاعات را از سریال با wifi بفرسته و ماژول دیگه با whfi اطلاعات رو از سریال دریافت کنه. من دارم اطلاعات را با سریال از طریق مبدل سریال تو usb با نرم افزار hercluse دریافت میکنم. با شبکه تونستم دریافت کنم ولی با سریال اطلاعاتی نمیاد.ممنون اگر جواب بدین
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو