سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن

حل شده سیستم رولر پینیون

1. مسعود کریمی
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. یکشنبه, 30 مهر 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام با توجه به توضیحی که یکی از همکاران سایت در مورد سیستم رک و پینیون و مشکل بک لش و ایجاد صدا در این نوع سیستم بیان کردند ، یک سوال در همین ضمینه داشتم که گفتم در اینجا آن را مطرح کنم
یک سری جستجویی هایی که در اینترنت کردم یه سیستم جدید مثل اینکه (البته نمیدانم جدید باشد یا نه ) در یوتیوب مشاهده کردم که در داخل فیلم هم گفته شد که بک لش آن صفر است و سیستم آن شباهت بسیارزیادی به رک و پینیون دارد . در لینک زیر میتوانید آن را مشاهده کنید میخواسم بدانم این سیستم را میتوانید موجود کنید ؟ و در صورت موجود بودن قیمت آن چقدر می شود؟ ویدیویی با نام (Roller Pinion System Demonstration) در یوتیوب است . تشکر
https://www.youtube.com/watch?v=vPPhwoe2QMU
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
صنعت بازار پاسخ پذیرفته شده
مدیر انجمن
ممنون از اینکه این محصول را معرفی کردید. از نظر دندانه و شکل به نحویست که بک لش ایجاد نمی کند. متاسفانه موجود نداریم و من در بازار ایران هم ندیدم. امکان موجود کردن این کالا رو حتما بررسی می کنیم.
نظر
مسعود کریمی پاسخ پذیرفته شده
سلام قطعه ای کهدر بالا به آن اشاره کردم موجود می شود ؟
نظر
صنعت بازار پاسخ پذیرفته شده
مدیر انجمن
سلام قطعه ای کهدر بالا به آن اشاره کردم موجود می شود ؟

سلام. متاسفانه در آینده نزدیک ممکن نیست.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو