فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. mohamad tohidlo
  2. پرینتر سه بعدی
  3. چهارشنبه, 20 مهر 1401
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه
من چند مدتی برای خرید پرینتر سه بعدی، اقدام به خرید میکردم اما قیمت های پرینتر سه بعدی به قدری بالا بود که آدم واقعا کلافه میشد و سر این موضوع حتی اطمینان نداشتم اگر با این حجم قیمت پرینترسه بعدی که مدل های خوبش خرید کنم کیفیت بالایی داره یا نه! حتی واسه خرید هم برای شروعش برای من سخت بود که چجوری میتونم به یه درآمد خوب برسم! خداروشکر تونستم بعد از چند ماه فروشگاه های مختلف که سر میزدم بلخره یه فروشگاهی پیداه کنم که از نظر کیفیت و قیمت و حتی دغدغه هایی که داشتم رو برطرف کنه! اونم سایت آرلی بود که بابتش کلی فروشگاه گشتم و تونستم یه همچین فروشگاهی که بهش نیاز دارم رو پیداه کنم و در کنار خرید کردن پرینتر سه بعدی، تونستم مهارت های خوبی از پرینتر سه بعدی داخل خوده سایت آرلیسایت آرلی یاد بگیرم و این باعث شد بتونم تو این شرایط فعلی مملکتمون به درامد بالا برسم... انگار قبل خرید پرینتر و درآمد یه ادم دیگه بودم و الان با خرید و درآمد یه آدم دیگه! بنظرم کسی که علاقه به حوزه کاری خودش داشته باشه و با سرمایه خوب بتونه به کسب کاری از خودش نشون بده، قطعا تو آینده نزدیک به موفقیعت خودش هم میرسه... بچها امیدوارم این تعریف داستان کوتاه که خودش اصلا یه دنیا دیگه هست به کارتون بیاد و همیشه تو جایگاه واقعی خودتون رشد کنید.:D :D :D
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
سعید پاسخ پذیرفته شده
سلام دقیقا این سوال برام مطرح بود که با پرینتر سه بعدی میشه https://shayanpich.com/ هم درست کرد یا نه ؟ بعد از کلی تحقیق به این موضوع رسیدم که به میشه و تو بعضی جاها خیلی کاربری هم هسنش پیچ و مهره پلاستیکی
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو