سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. سید حسین قریشی یزدی
  2. مشکلات پرینتر های سه بعدی
  3. پنج شنبه, 26 اسفند 1400
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و تبریک ایام سال نو خدمت اعضا و اساتید محترم
بنده یک پرینتر سه بعدی با برد مگا 2560 دارم و کنترلر اون رمپس 1.6 هست
ماژول نمایشگر و کنترل اون هم از نوع 2004 و مشکل من عدم خواندن خود کارت حافظه هست
من وقتی کارت حافظه رو در سوکت جا میزنم روی نمایشگر اطلاع میده که inserted اما در قسمت باز کردن فایل ها کاملا خالی هست و زده no sd card
اتصالات رو بررسی کردم حتی ای سی 4050 روی کنترلر رو هم عوض کردم اما مشکل همچنان برقرار هست؟:( :( :(
ممنون میشم تجربیات و دانش خودتون رو به اشتراک بگذارید؟
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
یعقوب پاسخ پذیرفته شده
سلام بنده هم همین مشکلو دارم نمایشگر خود خود بخود سفید شد که با تنطیمم پتانسیومتر ارقامو اعداد نمایان شد ولی دیگه مموری کارد رو نخوند از یطرف وقتی مموری بدستگاه وصل باشه دستگاه روی لوگوی مارلین خاموش روشن میشه تا مموری رو از خشاب بکشم بیرون ، نمایشگر عوض کردم ولی مشکل برقراره، کابلهای فلت و کانکتور هم بررسی شده، یکی از اساتید راهنمایی کنه، ممنون
نظر
یعقوب پاسخ پذیرفته شده
آردینو 2560و بردکنترلramps1.4 و نمایشگر 12864اگرکسی هم هست تلفنی راهنماییم کنه حق الزحمه پرداخت میکم
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو