1. آذری 09215420632
  2. میکروکنترلرها
  3. سه شنبه, 14 دی 1400
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام، جدیدا ما دو تا اردوینو مگا خریدیم که نه تنها امکان پروگرم کردنش وجود نداره بلکه اثرات خش و لحیم کاری و روغن کاری غیر حرفه ای هم روشه. خواستم درخواست کنم که نسبت به تعویض اونا اقدام بفرمایید. نکته قابل توجه اینه بعضی از پایه ها روغن لحیم دارن بعضی هاشون نه. ممنون که پیگیری میکنید
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
علی نوری اسفندیاری پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
با سلام، جدیدا ما دو تا اردوینو مگا خریدیم که نه تنها امکان پروگرم کردنش وجود نداره بلکه اثرات خش و لحیم کاری و روغن کاری غیر حرفه ای هم روشه. خواستم درخواست کنم که نسبت به تعویض اونا اقدام بفرمایید. نکته قابل توجه اینه بعضی از پایه ها روغن لحیم دارن بعضی هاشون نه. ممنون که پیگیری میکنید

سلام جناب آذری
لطفل در قسمت آپلود فایل ها ... عمس های بورد آردوینو و ارور مشکل پروگرام شدن رو ارسال کنید.
نظر
آذری پاسخ پذیرفته شده
نظر
علی نوری اسفندیاری پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
عکس ها اپلود شد

جناب آذری ... با داخلی شماره 1 تماس بگیرید(بخش فروش) ... مشکل برد هاتون رو بهشون بگید و ذکر کنید که با بخش فنی تماس گرفتید و بنده (اسفندیاری) تایید کردم که برد ها معیوب هستن ...بردهارو از شما پس میگیریم و تست میکنیم ... اگر عیب از بردها بود و قابل رفع نبود شرکت پول شمارو برمیگردونه یا برد های تست شده و سالم رو برای شما میفرسته ... احتمال داره لحیم کاری نادرست برد موجب اتصال کوتاه شده باشه و با رفع اون برد کار کنه ... همه اینها رو ما در شرکت تست میکنیم.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.