سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. پوریا براتی
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. سه شنبه, 16 شهریور 1400
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام من 3روز پيش ماژول NodeMcu مدل CH340G خريداري کردم در آپلود برنامه روي نود من مشکل دارم برنامه چندين بار وريفاي کردم برنامه مشکل نداره لپتابم ماژول شناساي کرده به عنواع com 4 وcom5 ارور هاي متنوي ميده هربار تنظيمات چک ميکنم پورت درست باشه و درسته
متن ارور
esptool.py v3.0
Serial port COM4
Connecting...
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\iran\AppData\Local\Arduino15\packages\esp8266\hardware\esp8266\3.0.2/tools/upload.py", line 66, in <module>
esptool.main(cmdline)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 3552, in main
esp.connect(args.before, args.connect_attempts)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 519, in connect
last_error = self._connect_attempt(mode=mode, esp32r0_delay=False)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 499, in _connect_attempt
self.sync()
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 438, in sync
timeout=SYNC_TIMEOUT)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 376, in command
self.write(pkt)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 339, in write
self._port.write(buf)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/pyserial\serial\serialwin32.py", line 325, in write
raise SerialTimeoutException('Write timeout')
serial.serialutil.SerialTimeoutException: Write timeout
the selected serial port serial.serialutil.SerialTimeoutException: Write timeout
does not exist or your board is not connected
اگر امکانش هست آدرس قسمت پشتيبان فني بديد بيام مشکلمو حل کنيد
پیوست ها
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
علی نوری اسفندیاری پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز

برای آپلود فیرمور روی NodeMCU بایستی قبل از کلیک بر روی دکمه آپلود در نرم افزار آردوینو دکمه flash را بر روی NodeMCU فشرده نگه دارید تا عملیات آپلود تمام شود.
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو