سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. محمدرضا طاهری
  2. مشکلات پرینتر های سه بعدی
  3. سه شنبه, 28 بهمن 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام وقتتون بخیر.کنترلر پرینتر۱۶۰۲ دارم ولی هرکاری میکنم چیزی روی صفحه نشون نمیده و یه صفحه روشن ابی بدون هیچ کاراکتری دارم.سوکت هاشو بررسی کردم.جابه جا کردم.تنظیمات مارلینم رو چک کردم ولی هیچ چیری روی صفحه نمیاد.چیکار باید بکنم.؟ممنونم
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
محمدرضا طاهری پاسخ پذیرفته شده
جهت سیم ها اشتباه بود.شما lcd رو باید جوری بگیرید صفحه lcd روبه صورتتون باشه و جای کارت sd دست چپ باشه.سیمی که وارد سوکت سمت چپ و پشت lcd میشه(نزدیک به sd).باید در رمپ سوکت بالایی بخوره بالای رمپ میشه سمتی که درایور موتور های محور ها هستش.و سوکت سمت راست(دورتر از کارت sd)باید سوکت پایینه رمپ بخوره.پایین رمپ هم جایی میشه که پین هدر های endstop هستش.
خیلی ممنونم از جناب مهندس بطالبلو که وقت گذاشتن و راهنمایی کردن.انشالله خدا کمکشون کنه.?⚘?❤❤?????????
نظر
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز

لطف کنید با پتانسیومتر پشت LCD مقدار شدت نور رو تنظیم کنید تا کاراکترهای اون نمایش داده بشه. اگر نوشته های ال سی دی نمایان شد که کدتون هم درست هست. در غیر این صورت اگر فقط بلوک های مربعی نمایان شد باید کد مارلینتون و تنظیمات ال سی دی رو تغییر دهید. لطفا تمامی آموزش فریم ویر مارلین لینک زیر را مطالعه کنید:

https://marlinfw.org/docs/configuration/configuration.html

همچنین، مارلین رو می تونید از بحث "عدم تغییر کورس محور z با تغییر steps per unit در مارلین" در همین سایت و موجود در لینک زیر دانلود کنید که شخصی سازی شده است. لطف کنید بارگذاری و متناسب با دستگاه خودتون تنظیم کنید و با کد خودتون مقایسه کنید تا متوجه تنظیمات لازمه برای ال سی دی شوید:

https://b2n.ir/764956

موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
محمد رضا طاهری پاسخ پذیرفته شده
من تمام کار هایی که فرمودید رو انجام دادم و بررسی کردم ولی چیزی نمایش داده نمیشه.عکس و فایل مارلین رو هم براتون میفرستم.فقط خود lcd به طور متناوب نورش کم زیاد میشه مثل چشمک اهسته.پتانسیومترش روهم تغییر که میدم فقط رنگ بلوک ها کم و زیاد میشه
پیوست ها
نظر
متخصص مکاترونیک
من تمام کار هایی که فرمودید رو انجام دادم و بررسی کردم ولی چیزی نمایش داده نمیشه.عکس و فایل مارلین رو هم براتون میفرستم.فقط خود lcd به طور متناوب نورش کم زیاد میشه مثل چشمک اهسته.پتانسیومترش روهم تغییر که میدم فقط رنگ بلوک ها کم و زیاد میشه

با فایل مارلین ما هم در اختیارتون قرار دادیم نشد؟؟

اگر اینطور هست با داخلی 3 تماس بگیرید تا بررسی کنیم.
نظر
متخصص مکاترونیک
جهت سیم ها اشتباه بود.شما lcd رو باید جوری بگیرید صفحه lcd روبه صورتتون باشه و جای کارت sd دست چپ باشه.سیمی که وارد سوکت سمت چپ و پشت lcd میشه(نزدیک به sd).باید در رمپ سوکت بالایی بخوره بالای رمپ میشه سمتی که درایور موتور های محور ها هستش.و سوکت سمت راست(دورتر از کارت sd)باید سوکت پایینه رمپ بخوره.پایین رمپ هم جایی میشه که پین هدر های endstop هستش.
خیلی ممنونم از جناب مهندس بطالبلو که وقت گذاشتن و راهنمایی کردن.انشالله خدا کمکشون کنه.?⚘?❤❤?????????

ممنون محمدرضا عزیز که نتیجه رو با ما هم به اشترام گذاشتید . خوشحالم مشکل حل شد.

موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو