سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. محمد زمانی
  2. برد و مینی کامپیوتر
  3. چهارشنبه, 17 دی 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با عرض سلام .مشکلی ک جدیدا در نرم افزار اردینو پیش امده و نتوانستم برطرف کنم اینه که هر کدی را در محیط نرم افزار اردینو قرار میدهم وکامپایل میکنم خطا میدهد.حتی کامل نرم افزار را از رایانه پاک کردم و نسخه جدید نصب کردم ولی مشکل همچنان هست .حتی برنامه چشمک زن خود اردینو هم همان خطا را میدهد.وپیغام خطا اینهArduino: 1.8.13 (Windows 7), Board: "Arduino Uno"

loading hardware from C:\Users\zamani\AppData\Local\Arduino15\packages: loading package arduino: loading platform release C:\Users\zamani\AppData\Local\Arduino15\packages\arduino\hardware\sam\1.6.11: loading C:\Users\zamani\AppData\Local\Arduino15\packages\arduino\hardware\sam\1.6.11\platform.txt: Error reading file (C:\Users\zamani\AppData\Local\Arduino15\packages\arduino\hardware\sam\1.6.11\platform.txt:0): Invalid line format, should be 'key=value'

Error compiling for board Arduino Uno.

This report would have more information with
"Show verbose output during compilation"
option enabled in File -> Preferences.
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام محمد عزیز

مشکل از Arduino IDE و ورژنش هست. کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید. همچنین، به احتمال زیاد شما arduino beta version رو نصب کردید. Arduino IDE 1.8.13 رو از سایت اصلی اردوینو نصب کنید.

موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
محمد زمانی پاسخ پذیرفته شده
سلام وتشکر بابت راهنمایی جنابعالی.من نرم افزار قبلی را کامل از رایانه حذف ونرم افزار جدید را ازسایت اصلی دانلود ونصب کردم اما هیچ نتیجه ای نداد.همچنان خطای Error compiling for board Arduino Uno.را دارم.حتی برای مثالهای خود نرم افزار مثل blink هم همان خطا را میدهد.انطور ک شنیده وخواندام مشکل میتواند ازمتغیرهای محیطی ویندوز باشد حال چه اندازه صحت دارد نمیدانم لطفا کمک کنید.
نظر
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام وتشکر بابت راهنمایی جنابعالی.من نرم افزار قبلی را کامل از رایانه حذف ونرم افزار جدید را ازسایت اصلی دانلود ونصب کردم اما هیچ نتیجه ای نداد.همچنان خطای Error compiling for board Arduino Uno.را دارم.حتی برای مثالهای خود نرم افزار مثل blink هم همان خطا را میدهد.انطور ک شنیده وخواندام مشکل میتواند ازمتغیرهای محیطی ویندوز باشد حال چه اندازه صحت دارد نمیدانم لطفا کمک کنید.

سلام محمد عزیز
تنها راه حل شما حذف و نصب مجدد نرم افزار بوده که شاید لازم باشه از نرم افزار های دیگر برای حذف تمامی داکومنتهای مربوطه کنید تا کامل از سیستم حذف شود. شاید بهتر باشه با سیستم های دیگر هم بردتون رو مورد بررسی قرار بدید.
موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
علی کاشانی متاز پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
compiling for board Arduino Uno. سلام جایی خواندم اگر انتی ویروس نصب کردید باید غیر فعال کنید
سلام دوست عزیز
خیر. ارتباطی به آنتی ویروس ندارد.
نظر
هوشنگ پاسخ پذیرفته شده
compiling for board Arduino Uno. سلام جایی خواندم اگر انتی ویروس نصب کردید باید غیر فعال کنید
نظر
رضا پاسخ پذیرفته شده
سلام، منم مشکل خطا دارم
خطا اینه:
avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding

avr_read(): error reading address 0x0000

read operation not supported for memory "flash"

avrdude: failed to read all of flash memory, rc=-2

the selected serial port avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding

does not exist or your board is not connected

This report would have more information with
"Show verbose output during compilation"
option enabled in File -> Preferences.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو