سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. ramana
  2. مشکلات پرینتر های سه بعدی
  3. یکشنبه, 23 شهریور 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و احترام. بچه ها من یه خطایی روی نمایشگر پرینتر سه بعدی دریافت میکنم که اگه کسی بلده واقعا ممنون میشم کمک کنه.
مشکلم اینه که اکسترودر بعد از auto home دیگه حرکت نمیکنه و این ارور رو میده. homing failed printer halted-please reset
چند روزه درگیرم کرده واقعا سپاسگذار میشم کسی کمکم کنه.
به این یحث رای دهید:
نظر
با سلام خدمت دوستان
چند روز پیش یه پست گذاشتم در مورد اینکه محور x یا افقی پرینترم بعد از auto home دیگه جرکت نمیکرد .خب خیلی گشتم تا بالاخره مشکلش رو پیدا کردم و درستش کردم.
گفتم با شما هم به اشتراک بذارم شاید واسه یکی کمکی باشه.
مشکش خیلی راحت بود .روی درایور استپ موتور یه پیچ ریز داره که پتانسیومتر بهش میگن و شدت جریان موتور ها رو کم و زیاد میکنه.اول یاید یا احتیاط اون رو یصورت پادساعتگرد
بچرخونید تا به کمترین شدت جریان برسه . فقط باید خیلی آروم بپیچونید چون اگه زیاد بپیچه ممکنه بشکنه . سپس خیلی آروم و بصورت کم کم در جهت ساعتگرد بچرحونید و تست کنید تا اینکه شدت جریان کافی یرای موتور مورد نظر تامین بشه . سعی کنید زیاد شدت جریان رو بالا نبرید همین قدر که موتور براحتی بتونه کار کنه کافیه . چون شدت جریان زیاد باعث میشه درایور خیلی زود داغ کنه.من واسه خودمو درست کردم الان خیلی کمتر داغ میشه. موفق باشید.
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
چند چیز رو چک کنید:
1. ممکن است ترمیستور از جای خودش جدا شده باشه
2. سیم های اتصال ترمیستور قطع شده باشه
3. سیم اتصال هیت بد جدا یا قطع شده باشه
لطفا بیشتر توضیح بدید که ایا هومینگ رو که می زنید محورها کلا حرکت نمی کنند و ارور میده؟ اگر حرکت می کنن به چه صورتی است؟ می تونه مشکل از اند استاپ ها باشه که نرمالی کلوز تعریف شده باشند و یا کد مارلین. ممکنه مشکل از موتورها باشه که برعکس قرار داده شده باشند. لطفا تمام موارد رو بررسی کنید و سعی کنید گام به گام پیش برید و سوالتون رو کامل مطرح کنید. این مشکل در موارد متعددی رخ میده و بیشتر مربوط به انداستاپ ها بوده! در صورت تمایل می تونید در ساعات کاری بخش فنی با داخلی 3 تماس بگیرید.
موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز -آقا عباس بطالبلو
ممنون بابت پاسخی که دادید.خب بذارید اینجوری توضیح بدم که من با این دستگاه کار کردم یعنی تازه واردم ولی خب یه مدتیه دارم باهاش کار میکنم و یه چیزایی دستم اومده.
در مورد ترمیستور و هیت بد خدمتتون عرض کنم که سالم هستند و کار میکنند. ببینید دوست خوبم من دستگاه را روشن میکنم و اتو هوم میزنم و تا اینجا پرینتر مشکلی نداره و کار میکنه ولی بعد از اتو هوم چند ثانیه بعدش همون اروری که گفته بودم رو میده و در ضمن صفحه نمایش بعد از ارور 2 گزینه motion و temperature را حذف کرده و بجاش گزینه tune را در وسط سه گزینه باقی مانده نمایش میدهد.
راستی منظورتون از اینکه فرمودید ممکنه اند استاپ ها نرمالی کلوز تعریف شده باشند چیه؟
و در آخر آیا یه آموزش کامل در مورد نصب و آپلود مارلین روی برد آردینو وجود داره که امثال مثل من که تازه وارد هستم بتونم پیاده سازی کنم.
ببخشید که خیلی طولانی شد واقعا از اینکه وقت میذارید و کمک میکنید بی نهایت سپاسگذارتونم.
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو