سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. oli
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. شنبه, 15 شهریور 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
من یه پروژه کوچیک دارم میسازم که 2 تا استپر موتور باید با اردوینو کنترل بشن
الگوریتم به این صورته که :
میخوام 2 تا استپ موتور رو همزمان (یا با دیله ی 1 ثانیه مثلا) با سرعت های متفاوتی حرکت بدم.
همزمان بودن رو مشکلی ندارم و کدشو نوشتم اما نمیتونم با سرعت های متفاوتی حرکتشون بدم.
با تشکر ممنون از راهنماییتون .
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز

به آموزش "معرفی و راه‌اندازی استپر موتور با آردوینو" در لینک زیر از همین سایت صنعت بازار مراجعه کنید. کاملا توضیح داده شده چطور سرعت رو تنظیم کنید.
https://bit.ly/357Rto0

موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
بله ممنون مشاهده کردم اتفاقا از روی اموزش شما این کارو انجام دادم اما اموزش شما مربوط به 2 عدد موتور نیست متاسفانه من مبتدی هستم و نیاز به راهنمایی دارم اگه کمک کنید ممنون میشم
بی نهایت تشکر
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام مجدد دوست عزیز

در آموزش "معرفی و راه‌اندازی استپر موتور با آردوینو" در سایت صنعت بازار که فرمودید مشاهده کرده اید قبلا, به عنوان نمونه همان برنامه قسمت "معرفی و راه‌اندازی استپر موتور با آردوینو" آموزش رو برای دو موتور تغییر دادهام که به پیوست می تونید دانلود کنید و با کد موجود در آموزش مورد مقایسه قرار بدین تا متوجه بشید دو موتور رو چطور برنامه نویسی کنید.

موفق باشید
پیوست ها
Bataleblu.A;)
نظر
خیلی ممنون مشکلم حل شد بینهایت تشکر
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو