سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. مجتبی بهرامی
  2. سنسور، ماژول و شیلد
  3. دوشنبه, 12 خرداد 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام.
من قصد دارم با استفاده از شیلد vnh2sp30 که از سایت تهیه شده، سرعت یه موتور DC رو در دو جهت موافق و مخالف جهت ساعت کنترل کنم.
در دیتاشیت صفحه 14 ، جدول 12 نحوه کنترل جهت سرعت گفته شده که با توجه به اون من یه کد ساده واسه تست درایور نوشتم که آپلود شده.
متاسفانه این درایور نه با میکرو کنترلر کنترل شد و نه با رزبری پای و نه حتی به صورت صفر و یک کردن دستی پین ها.
اگه ممکنه این مورد رو بررسی بفرمایید.
با تشکر
پیوست ها
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام مجتبی عزیز

بعید هست ایرادی از درایور باشه. یک آموزش کامل راه اندازی این قطعه برای دو حالت CW و CCW در ادامه واستون فرستادم. لطفا بررسی کنید. چک شده و مشکلی نداره. لطفا نتیجه رو هم بفرمایید.
https://bit.ly/2zFCXGP

موفق باشید
Bataleblu.A;)
نظر
خیلی ممنون از لینک آموزشی که قرار دادید. از مواردی که گفته شده بنده آگاهی دارم و خب طبق همون روش با شیلد کار کردم. ولی خب همون طور که عرض کردم فقط در یک جهت میچرخه و در جهت دوم کار نمیکنه. الانم دوباره چک کردم ولی خب بازم همون نتیجه رو گرفتم.
  1. مجتبی بهرامی
  2. حدود 3 سال قبل
مجتبی عزیز

لطفا با واحد پشتیبانی فروش پس تماس بگیرید تا راهنمایی لازم رو طبق قوانین استرداد سایت خدمتتون ارائه بدن. ممنون از همراهی شما

با تشکر
  1. عباس بطالبلو
  2. حدود 3 سال قبل
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو