سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. داود اسدی
  2. ساخت پرینتر سه بعدی پروسا
  3. دوشنبه, 18 فروردين 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام من میخوام یه پرینتر کارتزین بزرگ بسازم و برای محور Y هم از یک موتور استفاده کنم(معمولا برای میز بزرگ دو تا استفاده کردنDIY)وبا DRV8825بهترین استپ موتور بزرگی که میتونم تهیه کنم که روی درایور هم فشار نباشه چی هست ممنون میشم راهنمایی کنید استپ موتور نیازی نیست زیاد بزرگ باشه فقط فکر کنم 8 کیلو چواب باشه
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
رضا پاسخ پذیرفته شده
محور y دستگاه من ۲ تا شفت ۱۰ میلی متر ۷۰ سانتی داره با فشار کم خم شدنش با چشم مشخصه تو انتخاب شفت خیلی دقت کن چون خم شدنش به لید اسکرو فشار میاره
آفتاب رایانه یه موتور ۱۲ ولت ۱.۵ آمپر با گشتاور ۵۵ نیوتون سانتی متر داره قیمت و قدرت مناسبی داره
نظر
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
داود عزیز
برای قدرت بالا از موتورهای سری nema23 مثل مدل 86HS120 استفاده کنید. این موتور طبق توضیحات کاتالوگش میتونه تا 12 نیوتون متر (1200 نیوتون سانتی متر) گشتاور ایجاد کنه.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو