سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. تقوی فر
  2. مکانیک
  3. سه شنبه, 15 بهمن 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام وقتتون بخیر
چند تا سوال داشتم
1. هرچه در اطلاعات فنی ارائه شده شرکت TBI میگردم اطلاعاتی در مورد ممان اینرسی بال اسکرو ها داده نشده با توجه به این نکته من چطور میتوانم توان مورد نیاز سروو موتور رو محلسبه و انتخاب کنم؟

2. من قصد انتخاب ریل سایز 20 رو داشتم اما نمیدونم جنس موجود فروشگاه دارای چه preload است

3. آیا میتوان اندازه های بال اسکرو و واگن و ریل یک سازنده دیگر رو عینا با شرکت TBI عوض کرد یا نیاز به محاسبات مطابق با داده های شرکت Tbi هستیم؟
و در اخر
من کلاس دقت c1 با لقی بسیار کم یعنی کمتر از 002. مد نظرم هست و قصد انتخاب مهره سری dfur را دارم و قطر و طول پیچ مناسب انتخاب شده امیدوارم این مهره preload مناسبی داشته باشه چون در فروشگاه اطلاعاتی در مورد شماره کامل سریال هیچ محصولی وجود ندارد.
ممنون از لطف و راهنمایی شما
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
1. ممان اینرسی بال اسکرو نسبت به اصطکاک ها و وزن قطعات تاثیر کمی بر گشتاور مورد نیاز موتور داره. موتور مورد نیاز معمولا به صورت تجربی انتخاب میشه و همون طور که فرمودید تولید کننده ها معمولا اطلاعات زیادی در اختیار قرار نمیدهند
2. اطلاعاتی در این زمینه موجود نیست ولی به عنوان یک مقدار متوسط میتونید 5% preload رو در نظر بگیرید
3. نه مجاز به این کار نیستید چون طراحی ها و مواد ساخت هر شرکت متفاوت هست

امیدوارم کارتون با موفقیت انجام بشه
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو