سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. محمد حسن
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. شنبه, 14 دی 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
مدتی هست که به فکر خرید یا ساخت پرینتر 3 بعدی هستم
یک سری از دوستان ساخت هایپر کیوب رو پیشنهاد میدند ( تجربه سساخت سی ان سی دارم و مشکلی از این لحاظ نیست ) . ظاهرا با 3-4 تومن هم میشه جمع ش کرد . ولی سوالی که مطرح هست اینه که پرینتر 3 بعدی دست ساز کیفیت و دقت دستگاه های شرکتی رو میده ؟ تو امکانات به اونها میرسه ؟ یا اینکه در دست ساز هم میشه امکانات بهش اضافه کرد ؟ تو کارکرد زیاد دچار مشکل نمیشه ( از کار افتادن قطعات و کیفیت بد و ... )
البته میشه قطعات خوب هم جمع کرد اگر تو بازار پیدا بشه

در مورد خرید هم بین چندتا مدل موندم
xyz
Creality
Quantum

ایکس وای زد که ظاهرا کیفیت خوبی داره ولی اوپن سورس نیست و فلایمنت های خودش رو می خواد ولی ظاهرا قابل هک شدن هست
کلیریتی هم تعریفش رو زیاد شنیدم ولی سازه ش پروسا هست
کوانتوم رو هم اطلاع ندارم

حداکثر بودجه هم 10 تومن هست
مورد استفاده هم کارگاهی
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
تجربه شخصی من در کار با پرینتر این هست که هایپرکیوب کاملا قابل رقابت با پرینترهای صنعتی هست و حتی در مواردی به عینه دیدم که هایپرکیوب بهتر عمل میکرد. از لحاظ کیفیت من مشکلی باهاش نداشتم. ساختارش هم که خیلی ساده است و احتمالا برای شما سرهم کردنش کاری نداشته باشه.
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو