1. ارش
  2. ساخت پرینتر سه بعدی پروسا
  3. جمعه, 08 آذر 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سته نباشید ‌. گفته بودید برای مشکل heating field اتصالات رو چک کنم این کارو کردم مشکل برطرف نشد . به یه چیزی خودم مشکوکم . سوالم اینه که LED heat pad باید روشن خاموش بشه ؟ چون این اتفاق در حین حرکت می افته ولی تا زمانی که محور ها ثابت هستن کاملا خاموش میمونه و بعد چند دقیقه کار کردن راه می افته . مشکل بعدی اینه که فیلامنت به داخل اکسترودر کشیده نمیشه و چیزی از نوک نازل بیرون نمیاد . استپ موتور اکسترودر صدای تق تق میده ولی فکر نمیکنم حرکتی کنه . و مشکل بعدی اینه که محور z حرکت نمیکنه . دستگاه فقط تو دو محور ایکس وای کار میکنه . از طریق کنترل دستی محور z حرکت میکنه ولی با جی کد حرکت نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید . . یه سوال دیگم داشتم . روی lcd علامت سوال جلوی x y z در حال چشمک زدنه . این به این معنیه که مثل دستگاه cnc باید home بشه ؟ اگه نیاز به home شدن داره چطور باید این کارو انجام بدم ممنون
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام آرش عزیز
نباید چراغ روشن و خاموش بشه. من حدس میزنم که با توجه به اینکه گفتید اول کار ایرادی نداره، احتمالا در حین پرینت سرد میشه. جای پرینتر رو دور از سرما یا جریان هوا قرار بدین.
فیلامنت تون درست نصب نشده. فیلامنت رو اول کار با دست به داخل نازل فشار بدین تا از نوک نازل بیرون بیاد.
نرم افزاری که باهاش Gcode میگیرین رو عوض کنید و ببینید مشکل هنوز هست؟
توی تنظیمات نرم افزار گزینه Home کردن وجود داره.
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.