سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. mehrdad shakoori
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. شنبه, 04 آبان 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان بنده موضوع پروژه ام ساخت یک. دستگاه شنوایی سنجی با برد اردوینو هست یعنی باید بتونم طوری برنامه ریزی کنم که بتونم صدا های مختلف با فرکانس های مختلف تولید کنم که از اونور از طریق هدفون شنیده بشه سوالی که بنده دارم اینه اولا طبق چیزی که خوندم خود اردوینو صوت هایی با فرکانس های مختلف از پایین تا بالا تولید میکنه اما نمیدونم برا شنیدن این صداها از چ نوع تقویت کننده هایی باید استفاده کنم دوما نمیدونم چجوری میتونم همزمان چند نوع صوت با داده های مختلف تولید کنم بعد از طریق کلید یا هرچیز دیگ ای بتونم هر وقت خواستم یکی از این صدا ها رو انتخاب کنم که پخش بشه تو تولید یک نوع صوت مشکلی ندارم اما وقتی سه یا چهارتا صوت میخوام تولید کنم نمیدونم چجوری میشه ممنون میشم اگه کسی میدونه یا تجربه داره تو این زمینه کمکم کنه ممنون
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
پاسخ پذیرفته شده
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام مهرداد عزیز
خود آردوینو صوت تولید نمیکنه ولی میتونید با استفاده از PWM و یه ماژول تولید کننده صوت، صدا رو با فرکانس مشخصی ایجاد کنید. اگه میخواید روش این کار رو یاد بگیرید میتونید آموزش تولید صوت با آردوینو رو بخونید. نحوه استفاده از کلید برای تولید صوت هم در آموزش کار با استپر موتور و آردوینو، قسمت آخر توضیح داده شده.
یه روش دیگه هم برای تولید صوت به شما پیشنهاد میکنم. اینکه با استفاده از یه پتانسیومتر، فرکانس صوت رو دستی تغییر بدید. برای این مورد هم آموزش کار با پتانسیومتر به همراه آردوینو رو میتونید مطالعه کنید.
نکته ای که باید بگم اینه که با یک آردوینو نمیشه چند صوت با فرکانس های مختلف رو در زمان مشابه ایجاد کرد. چند راه حل برای این موضوع به ذهنم میرسه:
1. چند ماژول صوت رو به پایه های مختلف آردوینو وصل کنید و از هر کدوم برای یک فرکانس مشخص استفاده کنید.
2. از چند آردوینو استفاده کنید و هر کدوم یک فرکانس مشخص رو تولید کنه
3. صوت های با فرکانس مختلف رو با یک ماژول صوت ایجاد کنید به این صورت که هر صوت برای مدت کوتاهی (چند میکروثانیه) تولید بشه. البته این مورد آخر نمیدونم به کارتون میاد یا نه.
نظر
سلام
من یه پروژه میخوام که تست شنوایی را با esp8266 انجام بده
  1. مهمان
  2. حدود 3 سال قبل
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو