سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. alireza Moradi
  2. مکانیک
  3. شنبه, 04 آبان 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام پروفایل شیاردار را با چه قطعه ای میتونم به هم وصل کنم؟
سفارش من درحال اماده سازی است ان قطعه را در فروشگاه پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید تا به سفارشم اضافه کنم قبل از ارسال شدن
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
پاسخ پذیرفته شده
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
اگه پروفیل ها به صورت عمود به هم وصل میشن بهترین کار استفاده از نبشی هست ولی اگه منظورتون اینه که پروفیل ها از بغل به هم وصل بشن، قطعه آماده ای برای این کار نیست. ولی میتونید یه قطعه پرینتر سه بعدی طراحی کنید که از سر پروفیل ها وارد مقطع شون بشه و به هم محکم شون کنه.
نظر
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام علیرضا عزیز
اینکه از چه نوع اتصالاتی برای پروفیل تون استفاده کنید بستگی به نوع طراحی و انتخاب خودتون داره. می تونید برای اینکه ایده بگیرید صفحه اتصالات پروفیل رو ببینید. به عنوان یه راهنمایی میتونم اینو بگم که در خیلی از موارد از نبشی و پیچ برای اتصال پروفیل استفاده میشه.
نظر
خواهشا پاسخ دهید من به این راهنمایی احتیاج دارم
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
اقا داوود لطفا اگر امکانش هست تماس بگیرید تا واضحتر منظورم را برسانم مچکرم از پاسخگوییتان
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
پروفیل شیاردار اسلات 10 استفاده میکنم می خوام یک سطح صاف با کنار هم گذاشتن سه عدد از این پروفیل درست کنم با نبشی نمیشه لطفا راهنمایی کنید احتیاج دارم فوری؟
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
سلام منظورم این هست که یک صفحه تخت می خواهم از نبشی نمیتوان استفاده کرد شما این را در نظر بگیرید که یک صفحه به اندازه 50*50 ساختو چطور میتوان کناره هم ثابت کرد
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو