سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. مصطفی هرمزی
  2. ساخت پرینتر سه بعدی هایپرکیوب
  3. یکشنبه, 28 مهر 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام من یه پرینتر 3 بعدی درست کردم ولی بعد از لود کردن فایل و پرینتر کردن به محض این که X.Y.Z رو تشخیص میده متوقف میشه وه هیچ حرکتی نمیکنه اکسترودر برای 30ثانیه تا یک دقیقه داغه بعد ارورر میده Error: printer halted.kill() calle این رور رو دو با مینویسه و بعد کمکم اکسترودر سرد میشه اتصالات رو چک کردم مشکلی نداشت نوع G-code v رو تغی دادم به Teacup بعد پرینت کردم شروع میکرد به پریت ولی مفقط خط دور رو میزد یعنی لایه اول ولی هیچ فیلامنت رد نمیکرد (متور تکون نمی خرد ) تو بقیه کود ها هم کار نمیکنه بغیر از Machinekit که رنگ شکل خاکستری میشه و پرینتر شروع میکنه به پرینت و لایه هارو میزنه ولی نه هیتر گرم میشه و نه فیلامنت رد میکنه
لطفا کمک کنید با تشگر .
پیوست ها
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام مصطفی عزیز
آیا Heatbed تون گرم میشه؟ اگه نه، اتصالات هیت بد رو چک کنید.
اگه هیت بد درست هست ممکنه ترمیستور درست متصل نشده باشه. اتصالات ترمیستور رو هم چک کنید.
اگه تمام موارد درست بود، ممکنه سرعت گرم کردن پایین باشه. توی فایل Configuration_adv مقادیر WATCH_TEMP_PERIOD و WATCH_TEMP_INCREASE رو تغییر بدین.
اگه باز هم مشکل داشتید، مراحل راه اندازی مارلین رو از ابتدا انجام بدین.
امیدوارم مشکل تون برطرف بشه.
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو