سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. یوسف
  2. ساخت پرینتر سه بعدی هایپرکیوب
  3. شنبه, 09 شهریور 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
در قسمت الکترونیک دستگاه با چند موضوع مشکل دارم اول فرمور دستگاه که عملا نسبت به core xy شناخت ندارد و هر استپ موتور را جداگانه حرکت می دهد.
مشکل دوم با نرم افزار کیورا و تعریف نقطه آغازین یا همان 0و0و0 است که هر بار با مشکل رد کردن از محدوده قابل کار دستگاه مواجهم
سوم این که استپ های حرکتی که باید دستگاه را متوقف کند عملا کاری انجام نمی دهند و با این که چراغشان روشن می شود ولی دستگاه تا چند لحظه به حرکت خود ادامه می دهد.
درقسمت راهنما ادرسی که به عنوان فایل برای شروع در اردوینو معرفی شده اصلا درون فایل ها وجود ندارد. فکر می کنم که اصلا اطلاعات روی دیسک ارتباطی به هاپرکیوب ندارد و متعلق به پروسا هست.
البته مشکلات دیگر هم بسیار فراوان است که به زودی و پس از ادیت به صورت یک فایل ویدیویی در شبکه های اشتراک ویدیو می توانید مشاهده کنید.
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
با سلام و احترام.
تا به حال بیش از ۵۰ عدد از کیت های پرینتر سه بعدی هایپرکیوب توسط مخاطبین صنعت بازار و دفترچه راهنمای ایجاد شده ساخته شده است. به همین دلیل محتوای دفترچه چندین بار مورد بازبینی و ارزیابی قرار گرفته است.
با توجه به مشکلاتی که مطرح کرده اید احتمالا فرمور را به درستی بر روی آردوینو آپلود نکرده اید. همچنین در صورتی که دفترچه راهنمای ارسالی برای شما هایپرکیوب است فرمور ارسالی نیز مربوط به پرینتر سه بعدی هایپرکیوب است.
در صورتی که مشکل شما همچنان رفع نشده است با پشتیبانی تماس بگیرید
با تشکر از شما
موفق باشید
نظر
لطفا به پشتیبانی پاس ندید.
چون پشتیبانی هم میکه مشکلات فنی رو توی فروم مطرح کنید.
مسدولیت پذیر بشید لطفا....
  1. محمد جواد پاسلار
  2. حدود 3 سال قبل
یوسف پاسخ پذیرفته شده
اطلاعات شما اشتباه است
به خاطر اشتباه شما من مجبور شدم کد ها رو مجددا بررسی کنم در کد شما اصلا core xy define نشده است.
مجددا راهنمای خودتان را چک کنید به طور مشخص در صفحه ۸۲ قسمت چگونگی اپلود فرمور.
میانه صفحه گفته شده
فایل marlin_hypercube_vsb_full_graphic دبل کلیک کنید چنین فایلی اصلا وجود ندارد.
تاکید می کنم مجددا راهنمای خودتان را چک کنید.
علاوه بر این ۵۰ مورد اصلا عدد قابل اعتنایی نیست حتی بزرگترین تولید کننده ها با تیراژ های میلیونی دچار خطا می شوند.
نظر
moein پاسخ پذیرفته شده
با سلام و احترام
در مارلین ارسال شده به همراه سی دی اموزش ساخت در قسمت هدر Configutation.h برای پرینتر سه بعدی هایپرکیوب باید عبارت #define COREXY کامنت گذاری نشده باشد. که همان طور که در پیوست نشان داده شده است این عبارت به درستی فعال شده است.
در مورد بارگذاری مارلین باید به ترتیب زیر عمل کنید:
رفتن به آدرس زیر:
Marlin/Hypercube Marlin for only extruder DRV and rest A4988/Hyper3
سپس در این پوشه فایل Hyper3.ino را باز کنید و بعد از انتخاب برد arduino mege در قسمت tools (برد را به کامپیوتر وصل کرده اید) کد را روی آردوینو مگا آپلود می کنید.
موفق باشید
پیوست ها
نظر
یوسف پاسخ پذیرفته شده
من به مجموعه صنعت بازار اعتماد ندارم چرا که فاقد هرگونه حس مسئولیت پذیری است در بهترین شرایط با یک فروشگاه درجه سه قطعات الکترونیکی و مکانیکی قابل مقایسه هستید. شما ترسو هستید و خود را پشت منشی تان پنهان کردید.
در ضمن پیش از این که شما بخواهید با یک وقفه ۲۴ ساعته به موضوعی رسیدگی کنید من این مشکل را با دیدن چند فیلم آموزشی یوتیوب حل کردم که نشان می دهد این کار حتی نیاز به دانش آنچنانی هم ندارد و با چند فیلم یوتیوبی از راهنمایی های بی فایده شما کاراتر است.
مجموعه شما فاقد واحد کنترل کیفی است و عوامل مجموعه فاقد هرگونه اراده ای برای رفع مشکلات.
موفق باشید.
نظر
nikpour پاسخ پذیرفته شده
با سلام و احترام
با توجه به صحبت های تلفنی که با شما انجام شد. کارشناس فنی مجددا چندین بار با شما تماس گرفتند و پاسخگو نبودید.
همیشه رضایت مخاطبان و مشتریان صنعت بازار در الویت ما قرار داشته است.
به همین دلیل برای کیتهای پرینتر سه بعدی دو گزینه برای مخاطبان پیشبینی شده است یکی برای مخاطبانی که مایل هستند کیت را به صورت DIY (DO It Yourself) داشته باشند و خودشان با استفاده از دفترچه راهنما آن را مونتاژ کنند و دیگری برای مخاطبانی که مایل هستند کیت را به صورت مونتاژ شده و کامل دریافت کنند.
صنعت بازار در جهت ترویج فرهنگ DIY و پروژه های Open-Source اقدام به توسعه کیت های پرینتر سه بعدی کرده است و امیدواریم بتوانیم بهترین تجربه و رضایت را برای جامعه مهندسان و سازندگان ایرانی داشته باشیم.
نظر
یوسف پاسخ پذیرفته شده
خدا رو شکر بدون کمک شما پرینتر رو درست کردم و مشکلاتش حل شد اما الان در زمانی که دستگاه شروع به کار می کند مشکل دارم یعنی بعد از این که هیت بد و اکسترودر گرم می شود و دستگاه به موقعیت 0و0و0 می رود و پس از ان به اولین نقطه برای شروع می رود ناگهان متوقف شده و صدای سینوسی الارم مانند تولید می کند و همان جا می ماند البته روی نمایشگر به نظر می رسد که پروسه پرینت ادامه دارد ولی دستگاه حرکت نمی کند.
تماس گرفتم گفتن چرا انجمن مطرح نمی کنم و این که اقای نیک پور هم پاسخگو نیستن.
در مراحل قبلی که کسی پاسخ سودمندی نداد انشاالله این بار کسی بتواند کمک کند.
من هر بار که به مسئله ای بر می خورم اول به خود شما مراجعه می کنم ولی کمک سودمندی ندیده ام.
موفق باشید.
نظر
مسئله بعدی این که Gcode خودتون رو با استفاده از چه نرم افزاری ایجاد کردید؟ ... آیا زبان marlin رو به عنوان Gcode flavor در نرم افزار انتخاب کردید؟
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
سلام
دستگاه رو میتونید به صورت manual به حرکت در بیارید؟ یعنی مقادیر XوYوZ رو حالا چه با استفاده از نرم افزار یا از طریق نمایشگر تغییر بدید و موتورها حرکت کنند.
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو