سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. Amoo
  2. سنسور، ماژول و شیلد
  3. شنبه, 12 مرداد 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان
من با آردوینو Uno کار میکردم و هیچ مشکلی در آپلود برنامه نداشتم. ولی الان آردوینو نانو رو میخوام پروگرام کنم خطا میگیرم. درایور Ch340 رو هم نصب کردم ولی مشکل اصلی اینکه که وقتی بورد رو به کامپیوتر میزنم اصلا گزینه Port غیر فعاله !! نمیشه فعالش کرد. هم نام بورد رو دست انتخاب میکنم هم پروسسش رو روی Old میگذارم هم نوع پروگرامر رو هم ArduinoISP هم گذاشتم. البته یک بار فقط روی پورت 6 رفت و اگر چه مشخصات بورد رو نرم افزار تونست بخونه ولی باز هم پروگرام نشد.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشکلم کجاست.
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
نسخه فشرده آردوینو رو دانلود کنید و مراحل توضیح داده شده در قسمت "اتصال برد آردوینو به رایانه" در آموزش نرم افزار آردوینو رو انجام بدین.
اگر مشکل حل نشد، نرم افزار پیوست رو دانلود کنید. نرم افزار رو نصب و سیستم رو ریستارت کنید.
پیوست ها
نظر
با سلام مجدد
متشکرم. اقدام میکنم.
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
امیر پاسخ پذیرفته شده
سلام خسته نباشین من با برد اردینیو نانو یک فرستنده گیرنده 4 کانال ساختم موقع کامپایل کردن اخرش ارور میده که عدد صفر کد برگشت نیست . تازه کارم این یعنی چی کد زیر مربوط به خطا هست ممنون میشم کمکم کنید خیلی وقت گذاشتم
undefined reference to `loop'
collect2: error: ld returned 1 exit status
Return code is not 0
نظر
پوریا براتی پاسخ پذیرفته شده
سلام من 3روز پيش ماژول NodeMcu مدل CH340G خريداري کردم در آپلود برنامه روي نود من مشکل دارم برنامه چندين بار وريفاي کردم برنامه مشکل نداره لپتابم ماژول شناساي کرده به عنواع com 4 وcom5 ارور هاي متنوي ميده هربار تنظيمات چک ميکنم پورت درست باشه و درسته
پیوست ها
نظر
پوریا براتی پاسخ پذیرفته شده
متن ارور
esptool.py v3.0
Serial port COM4
Connecting...
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\iran\AppData\Local\Arduino15\packages\esp8266\hardware\esp8266\3.0.2/tools/upload.py", line 66, in <module>
esptool.main(cmdline)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 3552, in main
esp.connect(args.before, args.connect_attempts)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 519, in connect
last_error = self._connect_attempt(mode=mode, esp32r0_delay=False)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 499, in _connect_attempt
self.sync()
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 438, in sync
timeout=SYNC_TIMEOUT)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 376, in command
self.write(pkt)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/esptool\esptool.py", line 339, in write
self._port.write(buf)
File "C:/Users/iran/AppData/Local/Arduino15/packages/esp8266/hardware/esp8266/3.0.2/tools/pyserial\serial\serialwin32.py", line 325, in write
raise SerialTimeoutException('Write timeout')
serial.serialutil.SerialTimeoutException: Write timeout
the selected serial port serial.serialutil.SerialTimeoutException: Write timeout
does not exist or your board is not connected
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو