فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. محمد
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. شنبه, 24 فروردين 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان؛ من بعد از جستجوهای فراوان برای یک سایت جامع رباتیک به سایت شما رسیدم و از کامل و ایده آل بودنش واقعا شوکه شدم
عرضم به خدمتتون که بنده یک تازه وارد در زمینه ی رباتیک هستم که شدیدا هم علاقه مندم و تازه میخام شروع کنم؛ از شما خواهش میکنم که یک کتاب یا پکیج آموزشی به من معرفی کنید، که از صفر مطلق شروع کنه و تا صد مطلب پیش بره در حدی که پس از پایان آموزش تنها خلاقیت فرد تعیین کننده باشه!
تقاضا دارم بهترین رو در این زمینه معرفی کنید
و در نهایت تشکر از سایت فوق العادتون
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
پاسخ پذیرفته شده
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام محمد عزیز
از حسن نظرتون خیلی ممنونم. خوشحالم که میخواید وارد دنیای رباتیک بشید. برای یادگیری رباتیک (مخصوصا برای شروع) به هیچ وجه خوندن کتاب رو پیشنهاد نمیکنم. در عوض بهترین راه انجام پروژه‌های عملی و درگیر شدن با موضوعات مختلف هست. یکی از بهترین چیزهایی که میشه باهاش رباتیک رو شروع کرد، آردوینو هست چون با اینکه کارهای خیلی متنوعی میشه با آردوینو انجام داد، در عین حال با پیچیدگی‌ زیاد الکترونیکی روبرو نمیشید. در حال حاضر دو مجموعه آموزش برای آردوینو داریم؛ اول سری مقدمه‌ای بر آردوینو که مباحث اولیه هست و دوم سری آموزش آردوینو که تا حد زیادی مباحث مربوط به رباتیک رو پوشش میده. با این وجود اگه منتظر بمونید، به زودی آموزش‌های بهتر و کاملتری در این زمینه قرار میدیم.
ممنون از نظرتون
نظر
محمد پاسخ پذیرفته شده
من حتتتما از سایت خوب شما خرید های زیادی خواهم داشت چون حتی قصد سرمایه گذاری در زمینه رباتیک رو دارم و شهری که توش زندگی میکنیم ساده ترین قطعات رباتیک هم توش یافت نمیشه ولی دوس دارم مجموعه ی آموزشی کاملی داشته باشم که بیسو پایه ی مطلب رو کامل بهم یاد بده تا علاوه براین که از پروژه های مختلف تجربه کسب میکنم همزمان بااون یه یادگیری منظم تئوریک در این زمینه داشته باشم من وقتی از کارهای عملی لذت میبرم که همراه با تئوری و یادگیری علمی باشه؛ شاید به این دلیله که در علوم پزشکی تحصیل کردم و همیشه اسااتیدمون میگن که عمل بدون علم مفت نمی ارزه! بخاطر همین از شما خواهش میکنم اگه در سایت خودتون هم ندارین بازهم یک بسته ی آموزشی کامل رو بهم معرفی کنین از جای دیگه تهیش میکنم و اون مجموعه هایی که شما میگین رو هم قطعا از سایت شما خریداری میکنم
معذرت بابت طولانی شدنش
نظر
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
کاملا درسته. بهترین روش یادگرفتن علم، در حین عمل هست. آموزش هایی که خدمتتون عرض کردم نقطه شروع خوبی هست. ضمنا تمام مطالب آموزشی سایت صنعت بازار به صورت رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست.
موفق باشید
نظر
محمد پاسخ پذیرفته شده
آهان خیلی ممنونم، یه سوال دیگه دارم ازتون آیا آموزش های کاملی از iot هم تو سایتتون هستش اگه هستش تو کدوم قسمته؟ بعدم اینکه آیا با iot میشه کننرلری برای یک ربات با برد بی نهایت ساخت؟ آموزشی در این خصوص تو سایتتون وجود داره یا نه؟
نظر
سلام دوست عزیز
مطلب آموزش جامع IOT هم اکنون در دسترس هست و میتونید اون رو از لینک زیر مطالعه بفرمایید.
https://bit.ly/2JmZysD
موفق باشید
  1. داود درستکار
  2. حدود 4 سال قبل
متخصص مکاترونیک
هنوز مجموعه آموزشی مخصوص IoT نداریم ولی مجموعه آموزشهای سنسور و ماژول می‌تونه کمی کمک کنه. با این وجود به زودی آموزشهای کاملی در این زمینه در سایت قرار خواهیم داد.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو