سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن

حل شده خرید سنسور

1. حمداله اولادحسین
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. دوشنبه, 05 فروردين 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام سال نو مبارک
سنسور دما و سنسور رطوبت سانوارد دارم که خود سنسور ها خراب شده سنسور های موجود در سایت کدومش رو میشه به سانوارد وصل کرد که جواب بده
ممنون میشم سریع پاسخ بدید سالن قارچ دارم الان سالنم زیر کشت هست و اضطراری لازم دارم
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام آقای اولادحسین عزیز
دستگاهی که فرمودید یک دستگاه صنعتی هست. این دستگاهها با توجه به مشخصات سنسور و طراحی داخلی خودش، کالیبره میشه و ممکنه با سنسورهای دیگه کار نکنه یا مقدار نادرستی نشان بده. بنابراین توصیه میکنم حتما از سنسورهای خود شرکت سازنده استفاده کنید.
در صورتی که این امکان براتون نیست میتونید از این سنسور دما و این سنسنور رطوبت استفاده کنید. همانطور که گفتم احتمال اینکه سنسوری روی یک دستگاه صنعتی کار نکنه وجود داره.
نظر
حمداله اولادحسین پاسخ پذیرفته شده
نظر
ممنون از راهنماییتون
سنسور رطوبت مشخصاتش با سنسوری که خراب شده یکی هست و سنسور دما از لحاظ شکل یکی هست سنسور رو باز کزدم این قطعه داخلش بود وسنسورش کد۱۸۸۲۰هست حالا بنظرتون چکار کنم؟
پیوست ها
نظر
متخصص مکاترونیک
آقای اولادحسین عزیز
این سنسور 18B20 هست که همون طور که گفتم، از پیش کالیبره شده هست. میتونید این ماژول رو بجاش استفاده کنید. قبلش مطمئن بشید که مشکل از جای دیگه ای نیست.
باز هم توصیه من استفاده از سنسورهای کارخانه تولیدکننده هست.
موفق باشید
نظر
سلام سنسورها رو نصب کردم جواب داد ولی سنسور دما بدلیل نداشتن پراب و ضد اب نبود خراب شد ایا میشه سنسور رطوبت که دما رو هم اندازه گیری میکنه فقط سیم دیتا رو به برد سنسور دما هم وصل کرد که همزمان دما و رطوبت رو اندازه گیری کنه؟
نظر
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
به احتمال زیاد جواب میده. اگر که جواب نداد، میتونید از این سنسور دما که ضدآب هم هست استفاده کنید.
موفق باشید
نظر
سلام اقای درستکار ..من یک سنسور رطوبت سانوارد دارم ک عدد ۹۹ نمیاش میده و هیچ حرکتی بالا و پایینی نداره وکنترلرهنگ میکنه...ک به احتمال سنسور خراب شده ..میخواستم بدونم داخل سنسور رطوبت از چ سنسوری و چ تغذیه ولتاژی کار شده..مقاومتی یا خازنی..بعد آیا میشه فقط همین قطعه سنسور و عوض کرد ....آیا کار میکنه
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
متخصص مکاترونیک
احتمالا سنسور اتصالی داره. در این سنسور از یک سنسور رطوبت خازنی با ولتاژ 5 ولت استفاده شده. مشخصات کامل قطعه رو میتونید در دفترچه راهنمای سنسور ببینید.
در مورد اینکه با تعویض سنسور، مشکل حل میشه یا نه، بستگی به این داره که ایراد از چه قسمتی اش باشه.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو