فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. پرهام اسکندری
  2. راهنمای خرید پرینتر سه بعدی
  3. پنج شنبه, 23 اسفند 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و خسته نباشید
من میخواستم قیمت این کیت رو در ابعاد چاپ ۳۰×۳۰×۳۰ بدونم.از طریق پشتیبانی تلگرام و تو کامنت ها پرسیدم ولی گفتن تو انجمن سوالم رو بپرسم. همچنین برای سفارش تو سایز ۳۰×۳۰×۳۰ از کجا باید اقدام کنم؟ لطفا تمام قطعاتی که باید تعویض بشن رو اعلام کنید و امکانش وجود نداره که کیت در سایز ۳۰ در ۳۰ در ۳۰ ارسال بشه ؟ یعنی هزینه و قطعات ۲۰ در ۲۰ در ۲۰ جایگزین قطعات۳۰ در ۳۰ در ۳۰ در این کیت بشن ؟
( در کامنت های پرینتر هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم )
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
حسن صابری نیا پاسخ پذیرفته شده
مدیر انجمن
سلام پرهام عزیز
تغییرات زیر رو باید انجام بدید:
4*پروفیل 34--> 44
4*پروفیل 30.3--> 40.3
4پروفیل 37.5 --> 42
2*پروفیل 28.5 --> 38.5
1*پروفیل 13.5 -->23.5
2 شفت 30 --> 40
2 شفت 37.5 --> 42
لید اسکرو 30 --> 40
تسمه 4 --> 6متر
هیت بد 214 --> 300
شفت 10 36-->46

http://www.sanatbazar.com/shop/shop-main/%DA%A9%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B1-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%A8
نظر
با سلام در این قسمت برای پرینتر 30*30*30اندازه پروفیل 37.5 به 42 تغییر کرده ولی در سایت محاسبه گر به 49.5 سانتی متر تغیر کرده است اگر میشه جواب بدید که کدام یکی درست هست؟
با تشکر
  1. مهمان
  2. حدود 4 سال قبل
پرهام پاسخ پذیرفته شده
واقعا از شما سپاس گزارم فقط یک موضوعی وجود داره اونم اینه که من با همکارانتون تماس گرفتم درباره همین موضوع ولی گفتم که من باید کیت رو تهیه کنم و جدا از کیت وسایل مورد نیاز برای ارتقا پرینتر به ابعاد بالاتر رو هم به صورت جداگانه بخرم:| 1)میخواستم ببینم این امکان وجود نداره که من کیت سایز 30*30*30 رو مستقیم با آموزش از خودتون دریافت کنم ؟
2) امکانش هست که فایل قطعات پرینتی ، فریم ور ، مارلین،و دیگر تجهیزات نرم افزاری رو هم به من تحویل بدید تا اگر مشکلی برای قطعات یا دیگر تجهیزات بوجود آمد حلش کنم؟
3)چه تغییراتی در برنامه و مارلین باید بوجود بیاد؟
نظر
پرهام پاسخ پذیرفته شده
و یک سوال دیگه یادم رفت تو قبلی بپرسم :D :
آیا این پرینتر با کابل USB به کامپیوتر متصل می شه؟
نظر
حسن صابری نیا پاسخ پذیرفته شده
مدیر انجمن
سلام مجدد و تبریک عید خدمت شما
در مورد سوالاتون:
1- فعلا بخش فنی رو مستند کردن آموزش کامل به صورتی فارسی و در اختیار قرار دادن اون از طریق سایت به صورت رایگان به مخاطبان عزیز هستند. که در مورد اموزش باید بعد از اتمام این موضوع صحبت شه. ولی شما می تونید با آموزش همین سایز که داخل سایت هست سایز بزرگتر هم بسازید.
2- بله مشکلی نیست تمام فایل ها رو هم می تونید از طریق پشتیبانی به صورت رایگان دریافت کنید.
3- یکسری تغییرات ناچیز هست که می تونید انجام بدید.
و در مورد اینکه می تونید ار هر دو طریق هم Sd کارت و هم کابل متصل کنید.
نظر
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام پرهام عزیز
وقتتون به خیر

برای محاسبه دقیق ابعاد قطعات مورد نیازتون میتونید از لینک ساخت پرینتر سه بعدی بزرگ استفاده کنید.

همینطور از لینک فایلهای آماده قطعات هایپرکیوب، اجزای مورد نیاز برای ساخت پرینتر رو دانلود کنید.

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو