سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. فرهاد نوبخت
  2. نرم افزار
  3. جمعه, 26 بهمن 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام شروع سریع با اردینورو باز کردم وخوندم ولی ایکس لودر grblرو هر کاری کردم نسب نشد وافسرده شدم چون چند ماهیه با زورو زحمت این قطعات cncرو تهیه کردم وبا درد سرو زحمت تونستم از نظر مکانیکی همه رو سرهم کنم ولی به نرم افزار که رسیدم خیلی ناراحت ودل سرد شدم حالا از شما تقاضا دارم یه راه حل اساسی نشونم بدید تا از این ناامیدی وخستگی در بیام ودعا گوتون باشم ممنون.
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
مراحل زیر رو انجام بدید:
1. اگر GRBL نصب هست، از توی کتابخانه آردوینو کاملا پاکش کنید.
2. کد مرجع GRBL رو از لینک زیر دانلود کنید.
3. فایل زیپ رو از حالت فشرده خارج کنید.
4. محتوای داخل فولدر جدید رو به بخش کتابخانه های آردوینو اضافه کنید.
5. از بخش مثالهای آردوینو GrblUpload رو باز کنید و روی آردوینو آپلود کنید.
مرجع ها
  1. https://github.com/grbl/grbl
نظر
فرهاد پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست گرامی اگر دقت کرده باشید این برنامه هایی که فرمودید مفصلتر وکاملتر توضیح داده شده من صحبتم اینه که اینها درست نسب نمیشن این کاری که شما گفتید تکرار وچرخ کردن همان مطالبه و در ضمن موقعی که برنامه نسب نمیشه من از کجا باید بدونم درون این برنامه ها چی هست که اینو هضو یا اونو نسب کنم و اگر توضیحی هست بصورت نکته به نکته با مسیر مشخص باید معلوم بشه اگر دقت کردهباشید بنده عرض کردم که با زحمت زیاد چفت وجور کردم این دستگاهو یعنی بار اولم هست که این کارو انجام میدم ازنظرسر هم کردن مکانیک مشگل نداشتم فقط توضیحات نا کامل باعث سر در گمی ادم میشه ..و من از نظرنرم افزاری توضیح خواستم وکمک. .من از شما ممنونم که زحمت کشیدید وتوضیح دادید ولی جزعیات خیلی کوچک هست که کل رو تشکیل میده وکامل میکنه.
نظر
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام
لطفا بفرمائید که دقیقا کجای روند مشکل دارید و یک عکس از اون بخش بفرستید تا بررسی کنیم.
نظر
سلام خیلی خیلی ببخشید اینفدر فکرم خسته شده بود که نسنجیده شد گفتارم.الان خدمتتون کل دستگاهی که ساختم رو مشخصاتش رو عرض میکنم cnc80.50سانت تسمه ایی وقسمت تراش پیچ لید سکرو هست دستگاه نرم وتقریبا درست کار میکنه فقط تنضیمات اولیه شروع بکار رو میخاستم بدونم چون مثلا یک مربع 20.20رو شناسایی نمیکنه و80ّ.80فرض میکنه که دستگاه در گوشه ها گیر میکنه و میخاد ابعاد نادرست رو بزنه میخاستم تنضیمات grblو جی کد گیری رو بصورت عامیانه وساده توضیح بدید اگر مقدوره چون اولین بارم هست که با این روش کار میکنم ومبتدی هستم از نظر تئوری ونرم افزاری این مورد .خلاصه معذرت میخام ازتون وتشکر فراوان میکنم از اینکه به این نوشته ها توجه میکنید .ممنون....
تشکر ها
  1. فرهاد نوبخت
  2. حدود 4 سال قبل
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو