سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. پوریا
  2. الکترونیک و رباتیک
  3. دوشنبه, 18 تیر 1397
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام ببخشید یه سوالی داشتم در مورد اینکه آیا میشه سنسورهایی ساخت که بتونن نیرو و تغییرمکان یک دستگاهی رو اندازه گیری کنند و خروجی برحسب نمودار نیرو-تغییرمکان داشته باشند؟
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
عباس بطالبلو پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
سنسورهای نیروی مقاومتی به صورتی عمل می کنند که با اعمال نیرو تغییر مقاومت داده و میزان نیروی حاصله را سنس می کنند. به همین ترتیب سنسورهایی هم هستند که با تغییر جابجایی حس شده در آنها میزان نیرو را اندازه گیری می کنند که مشابه سیستمی که مدنظر شما است میباشد. کفیست تا خروجی را به صورت نمودار شما تبدیل کنید
موفق باشید :) :)
Bataleblu.A;)
نظر
پوریا پاسخ پذیرفته شده
با عرض سلام خیلی ممنون که جواب دادید بنده مهندس عمران هستم و یک دستگاهی دارم که می خواستم این سنسورها روی اون دستگاه نصب بشود و خروجی به صورت نمودار باشه می خواستم بدونم جایی هست که این سنسورها رو بسازه برای دستگاه بنده?
نظر
متخصص مکاترونیک
با عرض سلام خیلی ممنون که جواب دادید بنده مهندس عمران هستم و یک دستگاهی دارم که می خواستم این سنسورها روی اون دستگاه نصب بشود و خروجی به صورت نمودار باشه می خواستم بدونم جایی هست که این سنسورها رو بسازه برای دستگاه بنده?

سلام
دوست عزیز ممنون میشم بیشتر در رابطه با دستگاهتون توضیح بدید و حتی اگر عکسی ازش دارید بفرستید تا ببینم چجوری قرار انجام بشه!

با تشکر:)
Bataleblu.A;)
نظر
پوریا پاسخ پذیرفته شده
سلام سنسوری که بنده می خوام روی دستگاه قرار بدم در فیلم زیر که آپلود کردم ساخته شده و بر روی ماکت نصب شده است ممنون می شم فیلمو نگاه کنید و نظرتون بگید
نظر
پوریا پاسخ پذیرفته شده
سلام سنسوری که بنده می خوام روی دستگاه قرار بدم در فیلم زیر که آپلود کردم ساخته شده و بر روی ماکت نصب شده است ممنون می شم فیلمو نگاه کنید و نظرتون بگید
نظر
پوریا پاسخ پذیرفته شده
http://civil808.com/node/17045 لینک فیلم مورد نظر
نظر
متخصص مکاترونیک
سلام دوست عزیز
خب این فیلم نشون میداد که نمودار شتاب جرکت سیستم نسبت به زمان توسط سنسور شتاب سنچ و آردوینو نمایش داده می شد تا ازش برای طراحی سیستم میرایی استفاده کنند.

حالا دستگاه شما چیه و قراره چکار کنه و چه چیزی رو شما می خواین؟؟
:)
Bataleblu.A;)
نظر
پوریا پاسخ پذیرفته شده
با سلام و خسته نباشید بنده همین سنسور می خوام و دستگاه بنده شبیه همین دستگاه توی فیلم هست
نظر
متخصص مکاترونیک
با سلام و خسته نباشید بنده همین سنسور می خوام و دستگاه بنده شبیه همین دستگاه توی فیلم هست

خب الان ببخشیدا سوال چیه
نحوه ساخت رو میخواید بدونید یا می خواید ساخته شه و اینا؟
:) :)
Bataleblu.A;)
نظر
پوریا پاسخ پذیرفته شده
سلام نه خودم نمی خوام بسازم می خواستم بدونم امکان ساختش هست?و هزینه ساختش حدودا چقدره?
نظر
متخصص مکاترونیک
سلام نه خودم نمی خوام بسازم می خواستم بدونم امکان ساختش هست?و هزینه ساختش حدودا چقدره?

شنبه با واحد پشتیبانی و فروش شرکت تماس بگیرید تا صحبت های اولیه صورت بگیره.
موفق باشید :) :)

تلفن ثابت: 66575507 (تهران: 021)

تلفن همراه جهت تماس و پیام تلگرام: 09120870443
Bataleblu.A;)
نظر
رضا پاسخ پذیرفته شده
الان هزینه سنسور چقدره ؟
نظر
داود درستکار پاسخ پذیرفته شده
متخصص مکاترونیک
قیمت انواع سنسورهای شتاب رو میتونید در فروشگاه مشاهده کنید.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو