سفارشات ثبت شده تا پایان وقت ۱۴۰۲/۱۲/۲۲، پیش از سال ۱۴۰۳ و سایر سفارش ها پس از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ به ترتیب الویت پردازش و ارسال می گردد.
فروشگاه آموزش پرینت 3D انجمن
  1. رضا
  2. انتخاب قطعه مکانیکی برای پروژه
  3. یکشنبه, 01 مرداد 1396
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام یک استپر موتور دارم با قطر شفت 4 میلی متر که باید یک بار سبک روی یک شافت 8 میلی متری رو دوران بده. هر چه گشتم پولی و تسمه ی مناسب برای کار خودم رو پیدا نکردم. نسبت قطر پولی محرک به متحرک میتونه 1 به 7 الی 1به 10 باشه.چندان مهم نیست.ممکنه راهنمایی بفرمایید از چه پولی و تسمه ای میتونم استفاده کنم؟
به این یحث رای دهید:
نظر
هیچ نظری هنوز ایجاد نشده است.
پاسخ پذیرفته شده
صنعت بازار پاسخ پذیرفته شده
مدیر انجمن
متشکرم. مواردی که مقدارشان خط تیره گذاشته شده قطر خام (قطر صفر) و جای سوراخ کردن دارند. شما می توانید قطر 4 میلیمتر را روی آن ایجاد کنید. تصاویر محصولات همه مشابه هم هستند که فقط نشان دهنده شکل کلی پولی هاست و مبنای شما برای شکل محصول باید نقشه دیتاشیت باشد. سوال دیگه ای بود در خدمتم.
نظر
صنعت بازار پاسخ پذیرفته شده
مدیر انجمن
سلام. شما می توانید در مجموعه مکانیک->تسمه و پولی در بخش انتخاب سریع محصول (سمت راست صفحه اگر از کامپیوتر استفاده می کنید و پایین صفحه اگر از موبایل استفاده می کنید) نسبت دندانه های مورد نظرتان را با توجه به نسبت 1 به 7 یا 1 به 10 انتخاب کنید مثلا 10 دندانه به 70 دندانه یا 2 عدد 10 دندانه به 35 دندانه (دو تسمه پولی سری) و پس از انتخاب و مطالعه دیتاشیت، پولی مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید. برای خرید تسمه مناسب نیز با توجه به اینکه هنوز تعدادی از آنها وارد سایت نشده اگر تسمه مورد نظرتان درون سایت نبود به پشتیبانی اطلاع دهید تا آن را به سبد خریدتان اضافه کنیم (مثلا به چند متر تسمه نیاز دارید و این تسمه را برای چه نوع پولی میخواهید).
در مورد قطر شفتی که درون پولی قرار میگیرد نیز باید عرض کنم این پولی ها به صورت خام می باشد و می توانید مرکز پولی را به اندازه نیازتان سوراخ کنید.
نظر
رضا پاسخ پذیرفته شده
از پاسخ شما سپاسگزارم. سوراخ کردن مرکز پولی مستلزم این هست که من بتونم پولی هایی با قطر شافت حداقل 4 و 8 میلیمتر انتخاب کنم.آیا پولی هایی که قطر شافت خام(آماده ی سوراخ شدن) دارند از این مینیمم ها شروع میشند یا خیر؟که اگر شروع بشوند دیگه نیازی به سوراخ کردن نیست و فقط اگر از قطرهای پایین تر شروع شوند نیازمند سوراخ کردن هستند.در تمام عکس های پولی های شما همه ی پولی ها سوراخ مرکزی دارند که در دیتا شیت (d) مشخص شده و برای اون مقدار نگذاشته اید یا مقدار 8(برای 44XL037) یا مقدار 10 میلیمتر هستند.من 4 میلیمتری ندیدم.ممکنه این thread رو با راهنمایی در این باره (شافت 4 میلیمتر)ادامه بدهید؟پیشتر از راهنمایی مججدتون ممنونم.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
فایل ها یا عکس های لازم برای این بحث را از اینجا بارگزاری کنید، فرمت های قابل پشتیبانی: gif,jpg,png,zip,rar
• حذف آپلود فایل ها (بیشترین حجم فایل : 2 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
تنظیمات رای دادن
به اشتراک گذاری مکان فعلی شما

اگر تمایل دارید که موقعیت جغرافیایی شما به اشتراک گذاشته شود از این بخش استفاده نمایید..

عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی:
کد امنیتی
این بخش برای امنیت سایت و تشخیص انسان از ربات ایجاد شده است.

تماس با ما
  • تلفن و صندوق صوتی: ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۹۰

• تلفن: ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۸۱

• فقط برای پیام تلگرام، بله و ایتا: 09120870443 

• آدرس انبار: تهران، بزرگراه فتح (متوسلیان) شرق، بزرگراه باغستان، جاده گلگون، خیابان باغ، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم جنوبی، پلاک 2

کد پستی: 3359751646

• ساعت کاری از 9 تا 17 شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه از 9 تا 13.

• info [@] sanatbazar.com
  •  فعالیت فروشگاه بصورت اینترنتی می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

©کپی رایت 2020-2016 | تمام حقوق برای صنعت بازار محفوظ است

گفتگو